Novinky - Dan

Daniel Radcliffe na KYD Cut Up Art Exhibition Launch

27. listopadu 2013 v 14:05


Ve čtvrtek večer se herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) zúčastnil akce s názvem Kill Your Darlings Cut Up Art Exhibition Launch. Ta se konala v hlavním městě Velké Británie v Londýně.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Nové fotografie Daniela Radcliffa

19. listopadu 2013 v 12:01


Bylo zveřejněno několik nových fotografií ke druhé řadě seriálu A Young Doctor´s Notebook. Najdete mezi nimi i fotografii z natáčení a nový plakát. Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se si zde zahrál mladého ruského doktora.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Daniel také bude součástí speciálního 300-stého vydání magazínu ShortList. V rámci této příležitosti natočil video, kde nám představí 5 svých nejoblíbenějších soundtracků a nafotil nový photoshoot.

Nový klip z minisérie A Young Doctor's Notebook & Other Stories

7. listopadu 2013 v 13:09


Byla zveřejněna nová ukázka z druhé řady televizní minisérie A Young Doctor's Notebook & Other Stories. Roli mladého ruského doktora si zde zahrál herec Daniel Radcliffe (Harry Potter).

Daniel Radcliffe natočil krátký film pro ShortList

4. listopadu 2013 v 14:02


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) natočil krátký short film noir trailer v rámci 300 vydání magazínu ShortList.
Video, ve kterém Dan hraje autora detektivek, si můžete prohlédnout níže.

Gold: V hlavní roli dramatu o olympijském vítězi a politikovi uvidíme Daniela Radcliffea

31. října 2013 v 8:44

Zdroj: gorilla.cz

Když ztvárníte hlavní postavu v sérii filmů, které vydělají stamiliony dolarů a zná je většina světa, je těžké se z ní vymanit, ale Daniel Radcliffe, představitel Harryho Pottera se o to snaží opravdu intenzivně. Poté, co skončilo natáčení projektů s mladým kouzelníkem s jizvou ve tvaru blesku na čele, přijímá jednu zajímavou roli za druhou.

A nehodlá na tom nic změnit ani nyní. Bylo oznámeno, že si zahraje ústřední postavu jménem Sebastian Coe v chystaném dramatu nazvaném jednoduše Gold.

Sebastian Coe je britský politik, který dříve působil jako špičkový běžec (získal dvě zlaté medaile na Olympijských hrách) a jeho život je rozhodně dostatečně zajímavý, aby se stal kvalitním materiálem pro vznik filmové verze.

Jak to u podobných osobností bývá, tak se sice může zdát, že si užívají života plnými doušky a netýkají se jich problémy, které řešíme my, obyčejní smrtelníci, ale opak je pravdou a tak se Gold zaměří také na Sebastianův osobní život, ale také na jeho cestu za dosažením "nesmrtelnosti".

Uvidíme, zda se z toho vyklube působivé drama nebo zbytečně sentimentální podívaná. Natáčení začne příští rok, datum premiéry zatím nebylo stanoveno.

Myslíte, že Daniel je tím pravým pro hlavní roli?

Nové photoshooty Daniela Radcliffa

22. října 2013 v 13:02


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) kromě propagace filmu Kill Your Darlings nafotil i dva nové photoshooty. Fotografie najdete níže.

Thom Atkinson
image host image host image host image host image host image host

Sharp Magazine
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Co je nového u Daniela Radcliffa?

22. října 2013 v 11:42

Zdroj: zimbio.com

Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) je v současné době velmi vytížený člověk. Propaguje totiž jeden ze svých nejnovějších filmů: autobiografické Kill Your Darlings.
Na fotografie z premiér se můžete podívat níže. Stačí kliknout na příslušný obrázek.

Rozhovor: Od dětského herce k umělci

16. října 2013 v 19:06


Mnohé tváře dětských filmových hvězd se mezitím, než dosáhnou dospělosti, stanou takříkajíc "obkoukanými". To však neplatí pro Daniela Radcliffa, jehož herecká kariéra pokračuje: Odkdy dal sbohem filmové roli Harryho Pottera v závěrečných Relikviích Smrti II, přijal nabídku na diametrálně odlišné postavy ve snímcích jako 'Kill Your Darling' či 'A Young Doctor' s Notebook '. Za zmínku určitě stojí i účinkování v divadelních projektech Equus a How to Succeed in Business Without Really Trying.

Daniela na tuto, ale i mnohé jiné témata, nedávno vyzpovídali americké NPR (National Public Radio). V pokračování novinky se mimo jiné dozvíte, proč Danielovi rodiče navzdory prvotnímu nesouhlasu s účinkováním jejich syna v Harrym Potterovi nakonec změnili svůj názor.

O tom, proč si ho režisér John Krokidas zvolil za Allena Ginsberga...
John si uvědomil, že Allenova situace (snaha o zjištění, kdo vlastně ve skutečnosti je) se velmi podobá na tu moji (někdo, kdo právě skončil s něčím - Harry Potter, díky kterému jsem známý - se snaží zbavit se takové nálepky).

Také, John a já jsme si vědomi toho, že obecně většina lidí z kreativního odvětví má "operační systém", který běží mezi takovými extrémy, jako jsou na jedné straně nedůvěra v sebe sama či pocity úzkosti a na straně druhé ambice - a to je rozhodně něco, co Allen nepostrádá! A já si zase myslím, že to je něco, co s ním mám já společného...

Vymění Daniel Radcliffe hereckou kariéru za práci scénáristy? První scénář už má hotový

1. října 2013 v 16:22


Už dávno není čarodějnickým klukem. Pracovních nabídek má dost, ale stále ho lákají věci, které si chce vyzkoušet. Nyní Daniel napsal filmový scénář.


Docela neplánovaně se Daniel Radcliffe (Harry Potter) stál hercem a jeho ikonickou postavu mu už nikdo nikdy neodpáře. Tím, že se proslavil v sérii filmů o Harry Potterovi, Danielovi udělalo pracovní náplň na deset dalších let.

Postupně se snaží z role čaroděje vymanit a je obsazován do filmových rolí, ale je mu blízký i divadelní a muzikálový svět. Nedávno však uveřejnil, že dokončil filmový scénář. Nicméně sám Daniel prohlásil, že má ze scénáře radost, ale o jeho kvalitách se dá možná dost dobře pochybovat.

"Je to černá komedie. Je to o tématech, která mě opravdu zajímají - o přátelských vztazích a co dělat, když nejsou dobré a jak se od nich odprostit," dodává Daniel. Další scénář Daniel neplánuje a je rád, že si splnil svůj sen.

Harry Potter nám zazpívá

25. září 2013 v 16:11


O biografii zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho se mluví už hodně dlouho, ale zdá se, že jeden z nejvýraznějších umělců dvacátého století má cestu na plátna docela těžkou. Dlouho to vypadalo, že si ho zahraje Sacha Baron Cohen, ale nakonec se musel od celého projektu pakovat. Chtěl totiž Mercuryho příběh pojmout bez příkras a mít v něm i věci, které jsou malinko kontroverzní. Bohužel žijící členové kapely chtějí natočit víc family-friendly podívanou, takže z toho nakonec nic nebylo. Teď je tu ale překvapivá herecká náhrada.


O roli Freddieho Mercuryho totiž momentálně prý jedná Daniel Radcliffe (Harry Potter). Ten se v posledních letech snaží svět přesvědčit, že stojí za to sledovat jeho filmy, i když v nich nemáchá kouzelnou hůlkou a nemotá se po Bradavicích. Jde mu to celkem úspěšně a životopis slavného zpěváka by mu pár pozitivních bodů taky mohl přinést. Uvidíme, jak to celé dopadne. Každopádně i když možná volba Radcliffa vypadá na první pohled trošku podivně, už si zahrál i básníka Allena Ginsberga, což taky není zrovna tradiční filmový hrdina. Navíc je vysoký asi jako Mercury a umí zpívat, což je pro podobnou roli celkem podstatná výhoda.

První ukázka z "A Young Doctor's Notebook & Other Stories"

19. září 2013 v 10:59


Jak jistě víte, herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) si zahrál ruského doktora v televizní série "A Young Doctor's Notebook". Jelikož komediál seriál přinesl kýžený úspěch, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Dostalo název "A Young Doctor's Notebook & Other Stories" a na světlo světa se dokonce vyklubal již i první teaser s komentářem samotného Daniela. Ten najdete jak jinak než níže.

Daniel si ve Fantastic Beasts nezahraje

19. září 2013 v 9:43


Uplynulý čtvrtek obletěla svět zpráva o tom, že doprovodná kniha k potterovské sérii, "Fantastická zvířata a kde je najít" bude v dohledné době zfilmována. Jelikož začátek příběhu bude situován do období 70 let před narozením Harryho Pottera, Daniel Radcliffe si v potterovské spin-off z pochopitelných příčin nezahraje. Novináři si však nenechali ujít možnost zeptat se hvězdy série o Harrym Potterovi na to, co si o tom celém vlastně myslí. Příležitost se jim naskytla během tiskové konference k Danielovu dalšímu novému projektu, který nese název A Young Doctor 's Notebook & Other Stories.

Zvěst o nové filmové sérii, jejíž první díl bude příběhem fiktivního autora učebnice "Fantastická zvířata a kde je najít", překvapil i samotného Daniela. "Moje první myšlenka byla: Díky Jo, teď budu muset odpovědět na fůru otázek o tomto," prozrazuje s úšklebkem. "Jsem si jistý, že to bude pro ně (tvůrce) úžasné období. Jsem si také jistý, že to množství lidí potěší. Je zřejmé, že v tomto projektu nebudu účinkovat. Nevím, jestli někdo z nás (původního hereckého obsazení z Harryho Pottera) bude do tohoto filmu obsazen. Zatím o tom nic nevím."

Jelikož se mluví o zfilmování učebnice z Bradavic, je pochopitelné, že k filmové adaptaci bude potřeba dopsat příběh. Tuto vděčnou povinnost sebe nevzal nikdo jiný než samotná spisovatelka Joanne Rowling.

První klip k filmu Horns

16. září 2013 v 18:52


Byl uveřejněn první klip z fantasy hororu Horns, kde si hlavní roli střihl herec Daniel Radcliffe (Harry Potter).


Dále zde pro vás máme dvě videa s rozhovory, které Daniel poskytl v rámci Toronto International Film Festival 2013, promluvil o filmu Horns ale také i o Harrym Potterovi.

Daniel Radcliffe: Toronto International Film Festival

10. září 2013 v 20:08

Zdroj: zimbio.com

V současné době má herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) plný program. Nachází se totiž na Toronto International Film Festivalu, kde propaguje rovnou tři své film: Horns, Kill Your Darlings a The F Word.

"The F Word" Portraits + Press Conference - 8.9.2013
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Čtyři nové fotografie k filmu Horns

6. září 2013 v 12:51


Byly zveřejněny čtyři nové fotografie z drama thrilleru a fantasy hororu Horns, kde si zahrál i herec Daniel Radcliffe (Harry Potter).

image host image host image host image host image host

Trailer a nové fotografie ke Kill Your Darlings

5. září 2013 v 17:49


Na světlo světa pronikl nový trailer k životopisnému filmu Kill Your Darlings, kde si zahrál i herec Daniel Radcliffe (Harry Potter). Kromě videa pro vás máme i několik nových fotografií s Danielem jako slavným spisovatelem Allenem Ginsbergem.


image host image host image host image host image host

Trailer: Kill Your Darlings - Představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe jak ho neznáte

31. srpna 2013 v 17:59

Zdroj: gorilla.cz

Daniel Radcliffe (Harry Potter) se už slušnou dobu snaží vymanit z role Harryho Pottera a chce dokázat, že zvládá i jiné postavy. A jde mu to. Zabodoval například díky hororu Žena v černém a zaujal i na prknech, která znamenají svět (a nejen tím, že se tam ukázal nahatý).

I jako svůj další projekt si zvolil lákavý film a to Kill Your Darlings, který mapuje osudy mladého Allena Ginsberga, jednu z nejvýznačnějších osobností beatnické generace.

Ve filmu uvidíme kromě Daniela další zajímavé herce, jako je Michael C. Hall, Jennifer Jason Leigh či Kyru Sedgwick.

Upoutávka se na počátku tváří, že půjde o veselou humorem protknutou retro podívanou, ale ve druhé polovině spíše připomíná atmosférický thriller. Trailer (ZDE) tak získává zajímavý nádech a i když nám trošku vadí křečovitý Radcliffův úsměv, rozhodně nás film zaujal.

Co vás?

První plakát k filmu Kill Your Darlings

27. srpna 2013 v 14:49


Na světlo světa pronikl první oficiální plakát k romantickému, životopisnému dramatu Kill Your Darlings. Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) si zde zahrál slavného beatnického básníka Allena Ginsberga.

image host

Nový photoshoot Daniela Radcliffa

26. srpna 2013 v 20:23


V dubnu letošního roku se herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) obklékl do obleku a nafotil nový photoshoot pro Glamour Magazine. Zde jsou první fotografie.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Též byla zveřejněna nová fotografie Daniela z filmu Kill Your Darlings.

image host image host image host image host image host

První trailer k filmu Kill Your Darlings

3. srpna 2013 v 13:49


Byl zveřejněn první teaser trailer k filmu Kill Your Darlings. Zde si zahrál i herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) a to rovnou slavného básníka Allena Ginsberga. Své premiéry se film dočká již letos v září na Venice Film Festival. Dále pak bude odvysílán i na Toronto Film Festival.

Frankenstein: Victora Frankensteina si zahraje James McAvoy

26. července 2013 v 11:39

Zdroj: gorilla.cz

Frankenstein, respektive jeho monstrum, je častým návštěvníkem filmového plátna a v blízké budoucnosti se to nezmění. V přípravách je například do současnosti zasazená podívaná Já, Frankenstein, ale nejde o jediný projekt inspirovaným legendárním literárním dílem.

Svůj film chystá i společnost 20th Century Fox, která sází také na trošku jiné pojetí, protože na dění budeme nahlížet z Igorova úhlu. Igor je obvykle ztvárňován jako pomocník doktora Frankensteina, spíše jde o sekundární charakter, ale v případě scénáře z pera Maxe Landise (Kronika), tomu bude jinak.

Igora si zahraje Daniel Radcliffe (Harry Potter), to už je nějakou dobu známo, ale dále se hledal představitel Victora Frankensteina. Nyní byl nalezen, je jím James McAvoy, který aktuálně pracuje na X-Men: Days of Future Past, kde hraje mladší verzi Profesora X.

O režii filmu se postará Paul McGuigan (Nabít a zabít), datum premiéry zatím známo není.

Máte zájem o klasický příběh z pohledu Igora?

Daniel Radcliffe se vrátí do Simpsonových

30. června 2013 v 11:49


Fox a Entertainment Weekly v pátek oznámilo, že se herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) vrátí do kultovního seriálu Simpsonovi. Zatím můžeme jen potvrdit, že Daniel se objeví ve 25. sézóně, odvysílané letos na podzim.

Daniel již jednou propůjčil svůj hlas tomuto seriálu a to v roce 2010.

Oficiální trailer ke The Cripple of Inishmaan

27. června 2013 v 19:59


Byl zveřejněn první oficiální trailer k divadelní hře The Cripple of Inishmaan, kde září herec Daniel Radcliffe (Harry Potter).


Také bylo zveřejněno datum uvedení do kin filmu Frankenstein. Nejnovější projekt Daniela uvidí divácí 17. října 2014.

Daniel na otevírací párty k The Cripple of Inishmaan

19. června 2013 v 12:49


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) a celé herecké osazenstvo divadelní hry The Cripple of Inishmaan včera v Londýně oslavili jejich otvírací noc.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Nový photoshoot Daniela Radcliffa

18. června 2013 v 13:29


Dnes ráno herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) navštívil radio CapitalFM, kde promluvil o své nové divadelní hře.


 
 

Reklama

DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013