Novinky - Blog

Konec jedné etapy...

16. prosince 2013 v 9:57

KONEC JEDNÉ ŽIVOTNÍ ETAPY...

Název tohoto článku vypovídá vše. Dnešním dnem končí jedna má velmi důležitá životní etapa. Rozhodnutí završit činnost na tomto blogu pro mě nebylo nakonec až tak těžké, jak jsem očekávala. Vývoj událostí k tomu totiž směřoval již delší dobu.

Ve svém životě jsem se posunula vpřed, přehodnotila svůj osobní žebříček. Byly doby, kdy pro mě tento blog znamenal opravdu hodně, kdymi byl celý svět Harryho Pottera příjemnou útěchou a oporou. Na tom se samozřejmě nic nezměnilo, ale já nyní cítím, že už pro mě není tolik důležité každý den hledat novinky o hercích, knihách apod.

Čekájí na nás nové filmy, nové knihy od Jo Rowling - ale tyhle příjemné starosti již přenechám někomu s novým zápalem pro věc. Já už si budu jen nad míru užívat četbu a nekonečné filmové zážitky s našimi oblíbenými potterherci :-).

Vyhlášení ankety o DESIGN roku 2013

16. prosince 2013 v 9:05
Výsledky přicházejí dříve než jsem očekávala, ale i tak se pojďme podívat, který design se vám nejvíce líbil.

2. - 3. místo - Vězeň z Azkabanu (Červenec) se 7 hlasy

2. - 3 místo - Emma Watson 7 (Prosinec) se 7 hlasy

1. MÍSTO - RON A HERMIONA 3 (LEDEN) S 8 HLASY

Jak jste spokojeni s celkovými výsledky ankety?

Zvol design roku 2013

1. prosince 2013 v 19:30
Ani se nenadějeme a za chvíli budeme s napětím očekávat příchod nového roku 2014. Než se však tak stane, nabízíme vám možnost zapojit se do ankety o DESIGN ROKU 2013. Za téměř již uplynulý rok se zde vystřídalo celkem 12 designů, jejichž autorkami jsou úžasné designérky Dincie a Mayaa.

Ale již dost řečí. Který design se vám tedy líbí nejvíce? O tom máte šanci rozhodovat až do 31. prosince.

Ron a Hermiona 3 - LEDEN

První kapitola uveřejněna!

27. listopadu 2013 v 14:40

S potěšením oznamuji všem svým čtenářům, že jsem na svém druhém autorském blogu: CLAIRE-LONDON.blog.cz uveřejnila první část první kapitoly mé nové knihy VZPOMÍNKY Z ČERVENÉHO AUTOBUSU.

Prosím ty, kteří mají zájem o její přečtení, aby neváhali a také připojili svůj pochvalný či kritický komentář.

Pevně doufám, že se kniha bude líbit a že si brzy získá stálé čtenáře.

Děkuji, Claire

Upozornění pro všechny mé čtenáře!

24. listopadu 2013 v 16:23

Vážení a milý čtenáři,

jak jistě někteří z vás ví, dříve jsem na těchto stránkách uveřejňovala svou tvorbu z oblasti fanfiction. Sice jsem se na dlouhou dobu odmlčela, to ale neznamená, že jsem zanevřela na samotné psaní. Ba naopak.

Pilně jsem pracovala na své první ucelené knize s názvem VZPOMÍNKY Z ČERVENÉHO AUTOBUSU. Nyní jsem se rozhodla odtajnit ji potencionálním čtenářům: claire-london.blog.cz.

Pokud tedy někoho z vás zaujala má dřívější tvorba, nebo má chuť přečíst si něco dobrodružného, tajuplného a tak trochu romantického, ať neváhá a klikne na výše uvedený odkaz.

Jako začínající autorka si cením především každého nového čtenáře, jeho komentářů, chval i výtek. Proto budu ráda, pokud se kniha zalíbí a najde si své stálé fanoušky.

Claire

CLAIRE-LONDON.blog.cz

Nabízím registraci na Priori-Incantatem.sk

13. března 2013 v 11:59
Jistě většina z vás zná slovenskou fanouškovskou stránku Priori-Incantatem.sk. Nejedná se o pouhý informační server ze světa Harryho Pottera, ale také o interaktivní stránky nabízející velké množství zábavy.

Nejenže budete po přihlášení zařazeni do jednotlivých kolejí, ale také získáte možnost sbírat body pro svou kolej a na konci školního roku vyhrát třeba i školní pohár. Kromě toho se zde seznámíte s velkým množstvím stejně naladěných lidí, se kterými si bude moci v nemalém množství chatovacích místností popovídat.

Jak už jsem se zmiňovala, na P-I.sk získáváte body. Za každých 200 bodů vám je poskytnuta pozvánka pro vašeho kamaráda. To je v současné době jediný způsob, jak se na této stránce zaregistrovat. Nové členy totiž nepříjímají jen tak.

Jak jistě tušíte, já jsem zde zaregistrovaná a nabízím právě takovou POZVÁNKU. Takže co udělat proto, aby jste získali jedinečnou registraci?
Je to velmi prosté, stačí jako první napsat komentář s heslem: POZVÁNKA a zanechat mi na sebe nějaký kontakt: email nebo adresu stránek. Tomuto šťastlivci se poté ovzu.

Claire (admin)

Děkujeme za 100 000 návštěvníků!

28. února 2013 v 20:19

Dnešní den byla po více než dvou letech fungování této stránky překročena hranice 100 000 návštěvníků.


Touto cestou bych vám všem ráda poděkovala, za vaši neustálou přízeň. Ráda bych ještě jednou vyslovila díky všem, kdo v minulosti poskytli několik věcných cen, všem mým spřáteleným blogům, všem úžasným lidem, kteří kdy vytvořili design pro tyto stránky. Obzvláště Mayae z blogu magical-insanity, která téměr již pravidelně tento blog obléká.

Na závěr nesmíme zapomenout na všechny návštěvníky, doufám, že se vám tady líbí a že se sem budete i nadále vracet.


Claire (admin)

Vyhlášení ankety o DESIGN roku 2012

1. ledna 2013 v 11:39
A je to tady. Během uplynulého měsíce prosince probíhala anketa o Nejlepší design roku 2012. Během toho roku se zde vystřídalo celkem 12 designů. Který z nich tedy vyhrál hlavní cenu?

1. MÍSTO - HERMIONA GRANGEROVÁ (PROSINEC 2012) S 36 HLASY

2. místo - Fred a George (Duben 2012) s 25 hlasy

3. místo - Emma Watson 4 (Únor 2012) s 20 hlasy

Jak jste tedy spokojeni s celkovými výsledky? Claire (admin)

Zvol design roku 2012

30. prosince 2012 v 16:29
Rok 2012 se pomalu ale jistě blíží ke konci a já bych ráda zjistila, který z designů tohoto roku se vám nejvíce líbil. Proto jsem se rozhodla uspořádat anketu o DESIGN ROKU 2012. Na výsledky minulých ročníků se můžete podívat ZDE a ZDE.
Hlasování skončí 31. prosince 2012.

Tady jsou soutěžící:

Ron a Hermiona - Leden 2012

Emma Watson - Únor 2012

Lenka Láskorádová - Březen 2012

Fred a George - Duben 2012

Bonnie a Evanna - Květen 2012

Trio - Červen 2012

Relikvie smrti - Červenec 2012

Tonksová - Srpen 2012

Emma Watson - Září 2012

Harry Potter - Říjen 2012

Harry Potter - Listopad 2012

Hermiona Grangerová - Prosinec 2012

Prosím, hlasujte.

Claire (admin)

PRO-MUDLY.blog.cz vám přeje Veselé Vánoce!

24. prosince 2012 v 10:29

PRO-MUDLY.blog.cz vám přeje Veselé Vánoce!

Rok se s rokem sešel a na nás čekají ty nejkrásnější svátky v roce - Vánoce. Ať jsou tedy pro každého z vás šťastné a spokojené, plné svátečního pokoje, radosti a klidu.
V takovémto okamžiku myslete na všechny, které máte rádi a nemračte se, když pod stromečkem nenajdete přesně to, co jste očekávali.A pokud si v této vzácné chvíli vzpomenete i na své věrné stránky o Harrym Potterovi, které tady vždy budou pro vás, budu jen ráda. Pokud se dobře zadíváte na Toplist, můžete si všimnout, že návštěvnost již dávno není, co bývala. Je správné, že všechno jednou končí a i konec filmů a knih o Harrym Potterovi musel jednou přijít.
Pořád vás ovšem zůstává ta hrstka věrných, která se vrací pro nové informace o hercích, o Jo Rowling nebo třeba o připravovaných parcích. A právě pro to málo věrných návštěvníků budu s radostí vytvářet tyto stránky i v následujícím roce.Na závěr vám tedy ještě jednou přeji, ať tyto nejkrásnější svátky prožijete s láskou a klidem, ať jste spokojení s dárky a ať se tu i za rok zase sejdeme.

Claire (admin)

Poslední možnost soutěžit!

10. listopadu 2012 v 19:39

Jak už hlásá název článku, dnes máte poslední možnost soutěžit a získat tak skvělé ceny v podobě čtyřech speciálních edicí k filmům Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 i 2.

Vše, co pro to musíte udělat, je odpovědět na dvě jednoduché otázky, jejichž znění a podrobnější informace naleznete ZDE.

image host image host

Již dva roky s vámi!

19. října 2012 v 20:39

PRO-MUDLY slaví 2. narozeniny!

A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a tento blog slaví právě dnes 19. října již druhé narozeniny. Rozhodně to byl dlouhý a zajímavý rok, kdy jsme se navždy rozloučili s filmovým Harrym Potterem. Ale samotné stránky jsou důkazem toho, že vy, fanoušci, na tutu sérii nikdy nezapomenete.


Blog stále běží s velkým úspěchem a to dokazují následující čísla. Za dva roky zde bylo uveřejněno více než 3400 článků, což vychází v průměru na 4 - 5 článků denně. I návštěvnost si tyto stránky udržely velmi slušnou. Za dva roky sem zavítalo více než 88 tisíc návštěvníků, což denně vychází na krásné číslo 120.

Touto cestou bych také ráda poděkovala Maayi, která si vzala blog do parády a již pro něj vytvořila 8 jedinečných designů. A za to jí patří velký dík.


Takže tak, opravdu děkuji všem, kdo sem pravidelně chodí, těm co komentují mé povídky a články. Pro mě to byly krásné a jedičné dva roky, nyní mi nezbývá nic jiného než doufat, že za rok opět budu moci psát podobný článek.

A malé překvapení na závěr. Jak už to tak bývá, blog slaví, ale dárky dostáváte vy. Pokud jste pro, tuto větu brzy naplníme. Již za necelých čtrnáct dní zde vypukne soutěž o jedinečné ceny. Jestli si tuto příležitost nechcete nechat ujít, zůstaňte s námi i nadále.

Děkuji. Claire (admin)

Vyhlášení ankety o DESIGN roku 2011

1. září 2012 v 18:19
A je to tady. Během uplynulého měsíce srpna probíhala anketa o Nejlepší design roku 2011. Během toho roku se zde vystřídalo celkem 18 designů. Který z nich tedy vyhrál hlavní cenu?

1. MÍSTO - RELIKVIE SMRTI 4 (PROSINEC 2011) S 10 HLASY

2. - 3. místo - Rupert a Emma (Leden 2011) s 8 hlasy

2. - 3. místo - Trio 3 (Srpen 2011) s 8 hlasy

Jak jste tedy spokojeni s celkovými výsledky? Claire (admin)

Vyhlášení ankety o DESIGN roku 2010

1. září 2012 v 18:10
A je to tady. Během uplynulého měsíce srpna probíhala anketa o Nejlepší design roku 2010. Jelikož tento blog započal svou dráhu ke konci roku 2010, vystřídaly se zde tři designy. Který z nich tedy vyhrál hlavní cenu?

1. MÍSTO - RON A HERMIONA (PROSINEC 2010) s 10 hlasy

2. místo - Lord Voldemort (Prosinec 2010) s 8 hlasy

3. místo - Relikvie smrti (Listopad 2010) s 5 hlasy

Jak jste tedy spokojeni s celkovými výsledky? Claire (admin)

Zvol design roku 2011

30. srpna 2012 v 12:12
I když už je rok 2011 minulostí, ráda bych zjistila, který z designů tohoto roku se vám nejvíce líbil. Proto jsem se rozhodla uspořádat anketu o DESIGN ROKU 2011.

UPOZORNĚNÍ: Do konce hlasování zbývají pouhé dva dny. Jsou zde tři designy, které bojují o pořadí na prvních třech místech. Proto se, prosím, zaměřte na design Rupert a Emma - Leden 2011, Trio 3 - Srpen 2011 a Relikvie smrti 4 - Prosinec 2011. Neváhejte a hlasujte.

Tady jsou soutěžící:

Emma Watson - Leden 2011

Rupert a Emma - Leden 2011

Severus Snape - Únor 2011

Trio - Únor 2011

Princ dvojí krve - Březen 2011

Rupert a Emma - Březen 2011

Weasleyovi - Duben 2011

Emma Watson - Duben 2011

Vězeň z Azkabanu - Květen 2011

Relikvie smrti - Květen 2011

Ginny Weasleyová - Červen 2011

Trio 2 - Červen 2011

Relikvie smrti 3 - Červenec 2011

Trio 3 - Srpen 2011

Emma Watson 3 - Září 2011

Rupert a Emma 3 - Říjen 2011

Trio 4 - Listopad 2011

Relikvie smrti 4 - Prosinec 2011

Hlasujte, prosím, a zvolte Design roku 2010. Claire (admin)

Zvol design roku 2010

30. srpna 2012 v 11:59
I když už je rok 2010 dávnou minulostí, ráda bych zjistila, který z designů tohoto roku se vám nejvíce líbil. Proto jsem se rozhodla uspořádat anketu o DESIGN ROKU 2010.

UPOZORNĚNÍ: Do konce hlasování zbývají pouhé dva dny. Proto neváhejte, a rozhodněte o nejlepším designu roku 2010.

Tady jsou soutěžící:

Relikvie smrti - Listopad 2010

Lord Voldemort - Prosinec 2010

Ron a Hermiona - Prosinec 2010

Hlasujte, prosím, a zvolte Design roku 2010. Claire (admin)

Přidejte si nás na Facebooku

4. dubna 2012 v 19:39

Možná to někdo z vás tuší, ale tato stránka již delší dobu vlastní i svůj účet na Facebooku. Dlouhou dobu byl nepoužíván, ale nyní se opět vrátil k životu.
Na Facebooku této stránky si můžete přečíst nejnovější novinky, sdílet obrázky, nebo tam také najdete nové pokusy mé spisovatelské tvorby... Každý nový fanoušek potěší, prosím, PODPOŘTE NÁS NA FACEBOOKU.

Claire (admin)

ÚČET TÉTO STRÁNKY NA FACEBOOKU NAJDETE ZDE.

Poslední šance soutěžit!

8. února 2012 v 15:09

Poslední šance soutěžit!

Připomínám, že dnes máte poslední možnost soutěžit a vyhrát tak jeden z deseti plakátů k filmu Jeden musí z kola ven, kde si zahrál i herec Gary Oldman (Sirius Black).
Navíc jeden z deseti šťastných výherců vyhraje také knihu Jeden musí z kola ven.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Claire (admin)

I can´t believe it!

19. října 2011 v 16:39

PRO-MUDLY slaví 1. narozeniny!

Jak už hlásá nadpis článku, opravdu tomu nemůžu uvěřit. Právě dnes je to totiž rok, co jsem založila tyto stránky. Byl to pro mě opravdu náročný rok a jsem ráda, že jste to se mnou vydrželi, že se stále rádi vracíte na tyto stránky a že jste si je snad i oblíbili.

Pokud to někoho zajímá, ráda bych uvedla nějaké ty statistiky.

První článek jsem zveřejnila 19.10.2010 v 21:58. Od té doby zde bylo zveřejněno celkem 2400 článků, což vychází v průměru na 6 - 7 článků denně.
Tento blog navštívilo celkem 43 764 návštěvníků, což je asi 120 lidí denně.
Na blogu se vystřídalo celkem 19 designů, nejvíce bylo od Keyt, která se stala designérkou těchto stránek, za což jí opravdu děkuju.

Tak a co dodat závěrem? Snad jen, že jsem nikdy nelitovala toho, že jsem si tyto stránky založila, že budou pokračovat i nadále a že budu moc ráda, když se budute vracet, když zanecháte milý komentář, když se vám budou líbit mé povídky...

Děkuji. Claire (admin)

Prosím o vaše hlasy.

31. srpna 2011 v 17:50

Zdravím, dozvěděla jsem se, že tyto stránky byly nominovány v soutěži THE Best Blog 2011, kterou pořádá sunfree.blog.cz.
Soutěžím v kategorii blogů o Harrym Potterovi s blogy: velkecary.blog.cz, harrypotter-world.blog.cz a stupefy.blog.cz.

Pokud si myslíte, že pro-mudly.blog.cz je z těchto blogů o HP nejlepší, hlasujte ZDE.


Díky za každý hlas. Claire (admin)

Best Blogs 2011

13. června 2011 v 19:09

Byla jsem informována, že můj blog byl nominován v soutěži o nejlepší blogy roku 2011. A to v kategorii blogů o Harrym Potterovi. Spolu se mnou jsou ještě nominováni: weasley-guys.blog.cz, stupefy.blog.cz, snapeova.blog.cz. Všichni tři jsou moje sb, tím pádem dobře vím, jak kvalitní jsou tyhle blogy. Myslím, že právě tyhle tři jsou ty nejlepší blogy o Harrym Potterovi.


Claire (admin)

Vyhodnocení zápisu SB

1. června 2011 v 14:59
Vyhodnocení zápisu SB

Od 19. do 31. května probíhal zápis spřátelených blogů.

Nakonec se zapsalo 11 blogů. 2 blogy si nechávám, protože vím, že adminky chodí, i když se nezapsali. 7 blogů jsem smazala a vzala jedno nové sb.

Zapsali se:

dumbledor-army.blog - Miss Black
evishka-terushka.blog.cz - EviTeri
goodness.blog.cz - Aduska
my-magicworld.blog.cz - Radusch
potter-site.blog.cz - Mr. Potter
potterworld.blog.cz - ♥♥Veronika♥♥
snapeova.blog.cz - snapeova
stupefy.blog.cz - stupefy
velkecary.blog.cz - Hermionka
weasley-guys.blog.cz - WG Team
wishkatie.blog.cz - Wish Katie

Nezapsali se a nechávám si:

all-in-live.blog.cz - Lucies
harrypotter.blog.cz - Casion

Nezapsali se a mažu:

droplets-of-rain.blog.cz - Verush@
ewatson-daily.blog.cz - Emm
harrypotterfilm.blog.cz - Denda
hoggy-warty.blog.cz - Pobertka
lilly-land.blog.cz - eli&latri
potterrowlingblog.blog.cz - Lussnape
weasley-twins.blog.cz - Majka

Nové sb:

iris-woman.blog.cz - Iris

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se zapsali.

Claire (admin)

Poslední možnost zapsat se a přihlásit.

30. května 2011 v 17:49
!!! Poslední možnost zapsat se a přihlásit !!!

Ráda bych připomněla všem svým sb, že probíhá zápis, který skončí zítra, 31. května 2011.
Pokud jste se nezapsali, moc prosím, aby jste to udělali zde.

Zítra také skončí možnost přihlásit se do Soutěže O Nejlepší Povídku. Pokud by ještě někdo měl zájem se přihlásit, může tak udělat zde.Claire (admin)

ZÁPIS SB + náběr nových!

19. května 2011 v 19:59
ZÁPIS SB + náběr nových!

Zápis spřátelených blogů bude probíhat od 19. do 31. května 2011. Kdo se nezapíše, bohužel končí jako moje sb.

Prosím všechny moje sb, i když vím, že to není moc příjemné, aby se zapsaly. Zapisovat se nemusí Radusch a Mr. Potter, protože jsou noví.

Takže prosím do komentářů napište:
Jméno nebo přezdívku:
Adresu vašeho blogu:
Nemusíte mi psát, proč chodíte na tento blog apod. (Ale pokud chcete... :-))

Pokud by někdo nový měl zájem stát se mým sb, tak je tady určitá možnost. Bohužel nemůžu slíbit všem, že spřátelím, nevím, kolik budu mít v budoucnu času (včera jsem odmaturovala a čeká mě vysoká :-)). Ale pokud máte blog zaměřený na Harryho Pottera nebo na HP herce a chete spřátelit, napište do komentářů:
Jméno nebo přezdívku:
Adresu vašeho blogu:
A třeba se zrovna vám ozvu.

Děkuji všem, kdo se zapíší a nezlobí se na mě, že je otravuji s dalším zápisem. :-D

Claire (admin)

VESELÉ VÁNOCE!

24. prosince 2010 v 9:00
VESELÉ VÁNOCE!

 
 

Reklama

DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013