Květen 2012

Nové fotografie z natáčení Kill Your Darlings

31. května 2012 v 20:59 Novinky - Dan


Byly zveřejněny tři nové fotografie z natáčení filmu Kill Your Darlins i s Danielem Radcliffem (Harry Potter).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Clémence Poésy v Instyle Magazine

31. května 2012 v 20:49 Novinky - Herci


Herečka Clémence Poésy (Fleur Delacour - Weasley) se objeví na stránkách červencového vydání britského magazínu Instyle.

imagebam.com

Sněhurka a Lovec, Muži v černém 3 dnes vstupují do kin

31. května 2012 v 20:39 Novinky - Herci


Od dnešního dne si můžete do vašich kin zajít hned na dva nové filmy s oblíbenými potterherci.

SNĚHURKA A LOVEC

Mocná čarodějnice Ravenna (Charlize Theron) se lstí vetřela do přízně krále prosperující a mocné říše, který z ní záhy udělá královnu a pak zemře. Ravenně ale podle proroctví kouzelného zrcadla stojí ve štěstí nevlastní dcera Sněhurka (Kristen Stewart) a posedlost vlastní krásou, kterou by si ráda uchovala navěky. Všechny problémy by vyřešila Sněhurčina smrt, jenže dívka právě uprchla z domácího vězení do Temného lesa, odkud se ještě nikdo živý nevrátil. Ale královna potřebuje mít jistotu, a tak si najme odvážného lovce (Chris Hemsworth), který dostane za úkol ji vystopovat a přivést zpátky. Jeho sebevražednou misi komplikují nejen podivuhodní obyvatelé, kteří les obývají, ale také to, že Sněhurka není jen tak obyčejná holka. Klidu na práci lovci nepřidává ani statečný princ (Sam Claflin), jenž pro ni má slabost už od dětství, a hlavně partička sedmi trpaslíků, kteří sice nejsou tak roztomilí jako Prófa a Stydlín, zato se umí náramně ohánět se sekyrou a vědí, že se Sněhurkou jim svitla naděje na záchranu temnotou zmítané říše.

HRAJÍ: Toby Jones (Dobby), Dave Legeno (Fenrir Greyback)

RECENZE: Sněhurka a lovec s Theron je nesnesitelný kýč

31. května 2012 v 20:30 Novinky - Herci

Zdroj: idnes.cz

Doslovný text recenzenta výše uvedené stránky.

Už druhá hollywoodská adaptace klasické pohádky bratří Grimmů vsadila na temnější odstíny a asi čtvrtinu stopáže nabízí strhující podívanou. Pak se ale Sněhurka a lovec změní ve výkladní skříň nesnesitelného patosu a kýče.

HRAJÍ: Toby Jones (Doby), Dave Legeno (Fenrir Greyback)

Rozjuchaná a milá je první ze Sněhurek pod původním názvem Mirror, Mirror s Julií Roberts. Její královna servíruje zlo na kostce cukru, s úsměvem a veselým sarkasmem. Svět, kterému panuje, září pouťovými barvami a dítě se v něm může cítit bezpečně.

Režisér Rupert Sanders, který dosud točil jen reklamy, se naopak rozhodl, že malé diváky vyděsí k smrti. Zpočátku se mu to skutečně daří i díky nasazenému tempu. Příběh začínající válečnou vřavou se dá s pomocí vypravěče okamžitě do rychlého trysku.

Natalia Tena na Glamour Woman of the Year

31. května 2012 v 14:59 Novinky - Herci


Herečka Natalia Tena (Tonks) se včera zúčastnila akce s názvem Glamour Woman of the Year Awards 2012 v Londýně, Anglie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

RECENZE: Zlatá šedesátá Mužům v černém 3 svědčí, kazí je cituplné finále

31. května 2012 v 13:53 Novinky - Herci

Zdroj: idnes.cz

Doslovný text recenzenta výše uvedené stránky.

Třetí díl snímku, v němž opět hrají Will Smith a Tommy Lee Jones, se vrací v čase. A mile překvapí humorem i uvolněnou poetikou.

Od třetích dílů se zpravidla nečekají zázraky - pak může člověk zažít nikoli snad stav závrati, ale docela milé překvapení. Rozumný divák si Muže v černém 3 dopřeje v klasickém formátu s titulky. Trojrozměrnou verzi provází dabing, přičemž 3D se plně uplatní beztak jen v pár okamžicích v čele s pádem z mrakodrapu. Na druhé straně české znění s již zažitými hlasy dopadlo slušně.

Ale příjemnou oddechovou podívanou činí z další sci-fi komedie o tajných agentech a mimozemšťanech zejména dvě věci: skok do éry 60. let a herec Josh Brolin. Tradiční parťáky sice opět hrají Will Smith a Tommy Lee Jones, jenže aby první zachránil druhého před mstou vesmírného padoucha, musí se vrátit v čase do klíčové chvíle roku 1969 - a v té přebírá Jonesovu roli právě Brolin.

HRAJÍ: Emma Thompson (prof. Trelawney)

Teaser k filmu Bídníci

31. května 2012 v 13:40 Novinky - Herci


Muzikál s všeobecně talentovanou Anne Hathaway, muzikálovo-divadelním harcovníkem Hughem Jackmanem a lídrem kapely The Ordinary Fear of God Russellem Crowem zní jako splněný sen. A navíc to je uberklasika Bídníci, takže už teď víme, že má tohle trio v rukách kvalitní materiál. To se ostatně bezezbytku projevuje v prvním teaseru, kterému kraluje Anne jako Fantine a který dává na odiv přesně to, co by měl: Hlavní hvězdy v příkladně špinavém prostředí, okázalý rozpočet a Hooperovu schopnost pojmout historický film tak, aby to nebyl mrtvolný digipaskvil. Bídníci tak napoprvé předvádějí překvapivě svěží snímání, jež většině záběrů vdechuje příjemně umírněný nádech. A rázně dávají na vědomí, že s nimi zimní sezóna musí počítat.

HRAJÍ: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange)


Pattinson zničí Hollywood

31. května 2012 v 13:19 Novinky - Herci


Davidu Cronenbergovi budeme vždycky fandit. Většina hollywoodských režisérů mu musí závidět, co všechno umí dostat do produkce, a on to dobře ví. Jeho nadcházející Cosmopolis vypadá přinejmenším nadějně a pochopitelně nás zajímá i to, co chystá po něm.

Zatím to sice nejsou žádné jisté plány, ale Cronenberg by rád zrealizoval projekt jménem Maps to the Stars. Před pěti lety se mu z finančních důvodů nepodařilo. Nyní však tvrdí, že to s příběhem dvou dětských herců, jejichž nevinnost brutálním způsobem pošlapal sám Hollywood, vypadá mnohem lépe.


A to minimálně proto, že by film mohl bojovat o diváky se slušným obsazením. Hlavní role má totiž Cronenberg předběžně dohodnuté s Robertem Pattinsonem (Cedric Diggory) a Mortensenem. A jestli se mu tentokrát podaří sehnat potřebné peníze, není velkých pochyb o tom, že by projekt v téhle sestavě opravdu zrealizoval. Což je vzhledem k tomu, kolik zámořských boháčů asi tohle téma nechce vidět na plátně, vyloženě skvělá zpráva.

Bonnie Wright na premiéře filmu Mud

30. května 2012 v 20:20 Novinky - Herci


Herečka Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) se v rámci Filmového festivalu v Cannes zúčastnila premiéry filmu Mud.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Hollow Crown: Seriál s potterherci

30. května 2012 v 8:35 Novinky - Herci


Britská televize BBC Two si na letošní rok připravila překvapení pro milovníky Shakespearových her. Jedná se o čtyřdílný seriál s hvězdným obsazením, kde nechybí ani naší známí potter herci: The Hollow Crown - Shakespeare Unlocked season.

Právě včera byl zveřejněn společný trailer ke všem čtyřem dílům. Pokud se budete dívat pozorně, zahlédnete Clémence Poésy a Johna Hurta.


Emma Watson: Nová fotografie z The Bling Ring

30. května 2012 v 8:18 Novinky - Emma


Opět vám přinášíme novou oficiální fotografii z filmu The Bling Ring i s Emmou Watson (Hermione Granger - Weasley).

imagebam.com

Helen McCrory na BAFTA TV Awards

29. května 2012 v 12:09 Novinky - Herci

Zdroj: zimbio.com

Herečka Helen McCrory (Narcissa Malfoy) se zúčastnila slavnostního udílení 2012 BAFTA TV Awards, které se konalo v Londýně, Anglie.

imagebam.com

Australský trailer k filmu The Amazing Spider-Man

29. května 2012 v 11:59 Novinky - HerciAmazing Spider-Man je s každým trailerem příjemnější podívanou, stále mu ale cosi chybí. Nějaký unikátní moment, neodolatelná scéna nebo opravdu rázný důvod, proč by měl být pro filmového fanouška stejně povinný jako Avengers a třetí Batman. Film i nadále pěkně naznačuje, v čem by měl být jiný než Raimiho trilogie. A polehoučku se mu daří prodávat i jinačí přístup k akci. Jenže to v člověku pořád vzbudí jen menší zvědavost, než aby valil bulvy na monitor a snažil se rozpomenout, kdy že to jde nový Spidey do kin. Australský trailer je takovým nahuštěnějším bratránkem čtyřminutového proma. I přes to, že na nás opět utočí umně vygradované trailerové řemeslo, ale výsledek stále nepřesahuje žánrové limity. A to je v době, kdy je laťka nejvýš za poslední roky, bohužel trochu málo.

HRAJÍ: Rhys Ifans (Xeno Lovegood)


Nové video od Jessie Cave: Noises

29. května 2012 v 11:49 Novinky - Herci


Herečka Jessie Cave (Lavender Brown) opět zveřejnila na svých stránkách nové krátké video tentokráte s názvem Noises.


Čtyři nové fotografie s Emmou Watson

28. května 2012 v 18:10 Novinky - Emma


Dnes pro vás máme rovnou čtyři nové fotografie s herečkou Emmou Watson (Hermione Granger - Weasley).

První fotografie pochází 24. února 2009 a byla pořízena na akci s názvem William Tempest Fashion Show. Druhá fotografie zde již byla zveřejněna ale pouze jako scan. Jedná se o novou oficiální fotografii z filmu The Bling Ring.
Třetí a čtrvtá fotografie pochází od fanoušků, fotografie byla pořízeny na americké premiéře Harryho Pottera a Relikvií smrti - část 2 (2011).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Vyprávěj

28. května 2012 v 13:54

VYPRÁVĚJ


Jak to dopadá, když jsou malé děti moc zvídavé a příliš se vyptávají? Prožijme dramatické chvíle vztahu Rona a Hermiony ve vyprávění Bonnie Bonham.


Staro-nový plakát k vězňi z Azkabanu

28. května 2012 v 13:09 Novinky - Vězeň z Azkabanu


Přestože za několik dnů si připomeneme 8. výročí od světové premiéry filmu Harry Potter a Vězeň z Azkabanu (2004), ještě i dnes existují dosud nezveřejněné materiály, které se nedostaly do oficiální prezentace filmu. Jedním z nich je i původní britský plakát k třetí potterovce, který zachycuje Hermionu s obracečem času a Harryho otočené zády k sobě. Doplňuje ho stejná dvojice prchající od vrby mlátičky, oficiální logo filmu a dnes už bohužel neaktuální slogan - Nepotřebujete se vrátit v čase. Právě teď v kinech.

imagebam.com

Jak se vám líbí?

Harry Potter for Kinect na Xbox 360

28. května 2012 v 12:59 Novinky - Ostatní


Společnost Warner Bros. Interactive Entertaiment přinese tento podzim videohru pro všechny fanoušky Harryho Pottera, Harry Potter for Kinect exkluzivně pro Kinect ™ a herní konzoli Xbox 360. Pro nedočkavce je tu první trailer.


Ve videohře Harry Potter for Kinect, která vznikla na motivy všech osmi filmů o Harry Potterovi, se budou moci hráči převtělit do některého z hrdinů ústředního tria a pustit se na nezapomenutelnou cestu, odehrávající se v Bradavické škole čar a kouzel i mimo ni.

Se skenovací technikou Kinect si budou moci hráči, poprvé v historii her o Harry Potterovi, naskenovat vlastní obličej a vytvořit si tak jedinečnou čarodějnici nebo čaroděje, který je bude doprovázet celou hrou. Kromě toho, Harry Potter for Kinect používá technologii hands-free a funkce rozpoznávání hlasu, které umožňují hráčům kouzlit pomocí fyzických pohybů a odříkávání zaklínadel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Návštěvnost kin: Kolik vydělali šmejdi z vesmíru?

28. května 2012 v 12:49 Novinky - Herci

Zdroj: gorilla.cz

Druzí Muži v černém (Emma Thompson - prof. Trelawney) měli premiéru už v roce 2002, takže (přestože nápad o cestování v čase, který je nosnou dějovou linkou ve trojce, předložil Will Smith režisérovi Barrymu Sonnenfeldovi už během natáčení dvojky) zabralo dekádu, než se vrátili pánové vrátili.

A návrat to není špatný. Kritici relativně chválí, diváci také nejsou zklamáni a tak se jich v kinech ocitlo dost, aby tam nechali 55 milionů dolarů.

Stačilo to, aby se po čtyřech týdnech Avengers dostali na druhou příčku s 37 miliony dolarů. Ale trápit je to rozhodně nemusí, protože se rychle blíží k hranici 1,3 miliardy dolarů z celého světa.

To Muži v černém o takových částkách nemohou ani snít. Třetí díl sice startuje s nejvyšší částkou ve srovnání s předchozími filmy, ale také byl nejdražší (přes 200 milionů), a pokud bychom započítali inflaci, tak ho jednička i dvojka (pokud jde o premiérové tržby) předběhnuly.

Bergova Bitevní loď se čvachtá na trojce s 10,8 miliony dolarů. Nasazení nejdříve mimo USA se nezdá být zrovna jako nejlepší taktika, alespoň ne s ohledem na tržby ze Severní Ameriky, které nejsou nic moc.

Komu pije Johnny Depp krev?
9,6 milionů patří Diktátorovi, dle mnohých jedné z nejlepších komedií posledních let. Sascha Baron Cohen má holt talent na to urazit a současně rozesmát.

Až páté místo patří další premiéře, hororovým Černobylským deníkům, které za první víkend vydělaly kulatých, ale nikterak oslnivých osm milionů.

Asi 387x spolupráce Tima Burtona a Johnnyho Deppa se tentokráte nese v černohumorném duchu. Jejich filmová verze Temných stínů (Helena Bonham Carter - Bellatrix Lestrange) je na čtvrtém místě. Depp mimochodem prohlásil, že je lepší vampýr, než Robert Pattinson. 7,52 milionů.

Fotky z twitteru 22

28. května 2012 v 12:39 Novinky - Herci


Co nám tento týden zveřejnily slavné potter hvězdy na svých twitter účtech?

1. a 2. Scarlett Byrne (Pansy Parkinson)
3. John Cleese (Nicholas de Mimsy - Porpington)
4. Jessie Cave (Lavender Brown)
5., 6. a 7. Afshan Azad (Padma Patil)
8. Scarlett Byrne (Pansy Parkinson)
9. Afshan Azad (Padma Patil)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Potterherci společně, ale nepotterovsky

27. května 2012 v 19:59 Novinky - Herci


Je to dobrý pocit opět vidět na jedné scéně pohromadě alespoň pár z těch, kterých jsme ještě nedávno se zatajeným dechem sledovali na plátně v strhujícím finále kouzelnické série, že? Proto věříme, že dnes to budou jen dobré zprávy, protože v následujících měsících se můžeme těšit na nejednu spolupráci našich potterherců...

Povětšinou budeme mít šanci shlédnout Ralpha Fiennese, kterému po boku bude opět poletovat jedna z jeho dřívějších temných přívrženkyň, konkrétně Helen McCrory. Pokud hádáte Narcissu, připište si bod. Tito dva se ještě tento rok zapotí v nové, dvacáté třetí bondovce s názvem Skyfall.

Trailer k filmu Whole Lotta Sole

27. května 2012 v 19:20 Novinky - Herci


Brendan Fraser je v háji. Díky Mumiím měl kariéru sakramentsky našláplou, bavil, vtipkoval, hláškoval, i na jeho dementní komedie se chodilo, a přesto dokázal Fraser průběžně přesvědčovat, že v něm je i trochu hutnějšího hereckého nadání. Jenže to už je pryč. Profesní křivka Frasera padá tak strmě dolů, že nebohému mumiobijci nezbývá než tahat z bryndy jakési laciné irské gangsterky. Sice to vypadá, že se tu hlavní hvězda ocitla jen kvůli tomu, aby dělala občas opičky, a pak zaštítila svým jménem a ksichtem nevýrazný britský film, to ale není až takový problém. Mnohem víc pálí mdlý materiál a unavený střih upoutávky (proč tu nepracují s údernými zvuky, říznou hudbou a profi mezititulky?), kvůli němuž ukázka působí subjektivně delší než devítiminutový trailer na první Narnii.

HRAJÍ: David O´Hara (Albert Runcorn)


Všechno nejlepší, Wille!

26. května 2012 v 19:49 Novinky - Herci


Dnes, 26.5.2012, slaví 16. narozeniny anglický herec Will Dunn.
Will si zahrál nejstaršího syna Harryho a Ginny Potterových Jamese Siriuse ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011).


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Všechno nejlepší, Heleno!

26. května 2012 v 19:39 Novinky - Herci


Dnes, 26.5.2012, slaví 46. narozeniny anglická herečka Helena Bonham Carter.
Helena si zahrála postavu smrtijedky Bellatrix Lestrange v posledních čtyřech filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Nové fotografie s Emmou Watson

26. května 2012 v 19:29 Novinky - Emma


V časopise Entertainment Weekly byla zveřejněna nová fotografie herečky Emmy Watson (Hermione Granger - Weasley) z filmu The Bling Ring. Dále fanoušci zveřejnili dvě nové fotografie Emmy z londýnské premiéry filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013