Duben 2012

Daniel na 2012 White House Correspondents' Association večeři

30. dubna 2012 v 13:59 Novinky - Dan


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se v sobotu večer zúčastnil večeře v Bílém domě ve Washingtonu: 98th annual White House Correspondents' Association dinner. Na fotografiích z této akce jej můžete vidět s jeho hereckým kolegou z filmu Kill Your Darlings nebo také s hercem Georgem Clooneym.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z twitteru 18

30. dubna 2012 v 13:29 Novinky - Herci


Co nám tento týden slavné potter hvězdy zveřejnily na svých twitter účtech?

1., 2. a 3. Scarlett Byrne (Pansy Parkinson)
4. Will Dunn (James Sirius Potter)
5. Warwick Davis (Filius Flitwick)
6. Chris Rankin (Percy Weasley)
7. a 8. Jessie Cave (Lavender Brown)
9. Anna Shaffer (Romilda Vane)
10. Evanna Lynch (Luna Lovegood)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

RECENZE: Kéž by Poe v Havranovi jen urážel a nemiloval

30. dubna 2012 v 13:20 Novinky - Herci

Zdroj: idnes.cz

Filmu Havran, který si neumí vybrat mezi životopisem a detektivkou, vládne John Cusack. Hraje spisovatele, podle jehož děl kdosi vraždí. Vraždy podle abecedy, Vraždy podle předlohy, Vraždy podle kalendáře, vraždy podle smrtelných hříchů v thrilleru Sedm. To všechno už tu bylo.

HRAJÍ: Brendan Gleeson (Alastor Moody), Pam Ferris (Marge Dursley), Dave Legeno (Fenrir Greyback)

Nyní se ve filmu nesoucím jméno slavné básně E. A. Poea Havran vraždí podle návodů, jež spisovatel poskytl ve svých dílech. Sám proto zprvu patří k podezřelým, pak pomáhá policii. A nakonec zachraňuje před sériovým zabijákem vlastní snoubenku. A právě to přinese hlavní potíž.

Úvodní část Havrana totiž působí slušně v obou rovinách: jako dobová detektivka v chladně vybledlých odstínech i jako životopisný portrét věčně opilého, zadluženého a zneuznaného génia, jenž svou hořkost vyjadřuje okouzlujícím sarkasmem.


Daniel navštívil divadelní představení The Best Man

29. dubna 2012 v 19:39 Novinky - Dan


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter), který se v současné době nachází v New Yorku, v pátek navštívil divadelní představení autora Gore Vidala The Best Man, které se konalo v Gerald Schoenfeld Theatre. Po představení se vyfotil se svým hereckým kolegou z muzikálu How to Succeed... Johnem Larroquettem a s herečkou Angelou Lansbury, která je nejlépe známá díky seriálu To je vražda, napsala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Z natáčení videoklipu k Out of the Game

29. dubna 2012 v 19:20 Novinky - Herci


Jak možná víte, herečka Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) si zahrála ve videoklipu k písni Out of the Game. Nyní se objevily dvě nové fotografie z natáčení tohoto videoklipu.

imagebam.com imagebam.com

Matthew Lewis navštívil fotbalové muzeum (2010)

29. dubna 2012 v 18:29 Novinky - Herci


Herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) navštívil během propagace filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010) také Brazílii. Tam pak podnikl návštěvu fotbalového muzea, které se nachází v San Paolu. Nyní se objevily dvě nové fotografie.

imagebam.com imagebam.com

Recenze filmu Havran

29. dubna 2012 v 18:09 Novinky - Herci


Doslovný text recenzenta výše uvedené stránky.

Málokteré detektivní téma je okoukanější než "umělec nahání magora, jenž vraždí podle jeho nejvýznamnějších děl." Tvůrci Havrana se však rozhodli to neřešit a vsadili na názor, že když se zabíjí podle E. A. Poea, bude to zábava. A rozhodně mohla být, protože tenhle spisovatel ve svých dílech popsal pár hodně veselých způsobů, jakými může jeden člověk ublížit druhému. Ovšem jestliže vyrazíte do kina s nadějí na solidní detektivku z devatenáctého století nebo dokonce naivně očekáváte něco sofistikovanějšího, čeká vás zklamání.

HRAJÍ: Brendan Gleeson (Alastor Moody), Pam Ferris (Marge Dursley), Dave Legeno (Fenrir Greyback)


Emma Watson druhou nejlépe oblékanou ženou

28. dubna 2012 v 21:09 Novinky - Herci


Módní magazín Glamour vyhlásil anketu o nejlépe oblékanou celebritu (ženy) roku 2012. Na 2. místě se umístila herečka Emma Watson (Hermiona Granger - Weasley.) Úspěšná byla též její kolegyně herečka Clémence Poésy (Fleur Delacour - Weasley), která se umístila na 29. místně. Pokud vás zajímá, kdo se umístil na 1. místě... herečka Kristen Stewart.


Magazín vyhlásil tu samou anketu i u mužů. A rovnou na 1. místě se umístil herec Robert Pattinson (Cedric Diggory).

GRATULUJEME.

Klipy k filmu Dark Shadows, datum premiéry + fotografie s Helenou

28. dubna 2012 v 20:50 Novinky - Herci


Bylo zveřejněno několik klipů k nejnovějšímu filmu herečky Heleny Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) Dark Shadows.


Kelly MacDonald na The Academy Of Television Arts & Sciences Presents An Evening With "Boardwalk Empire"

28. dubna 2012 v 20:29 Novinky - Herci

Zdroj: zimbio.com

Herečka Kelly MacDonald (The Grey Lady) se ve čtvrtek zúčastnila akce s názvem The Academy Of Television Arts & Sciences Presents An Evening With "Boardwalk Empire". Tato akce se konala v Leonard H. Goldenson Theatre v North Hollywood, California.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotka Mattha, Davida a Evanny

28. dubna 2012 v 20:09 Novinky - Herci


Stránka SnitchSeeker.com zveřejnila na svém účtu na Facebooku novou fotografii herců Mattha Lewise (Neville Longbottom), Evanny Lynch (Luna Lovegood) a režiséra Davida Yatese (HP5-7). Fotografie byla pořízena u příležitosti předávání cen Jameson Empire Film Awards 2012.

imagebam.com

JK Rowling bude oceněna

28. dubna 2012 v 16:29 Novinky - J.K.R.


Podle tiskové zprávy z Londýna JK Rowling, autorka naší oblíbené knižní série, obdrží v úterý, 8. května "Cenu svobody města Londýna" za její služby dětské literatuře. Co cena obnáší a také reakci samotné JKR se dozvíte níže.

Ceremonie se uskuteční v Mansion House - oficiální rezidenci londýnského primátora. Nahlas přečte deklaraci svobodných lidí a bude odměněna zarámovaným pergamenovým certifikátem.
Joanne přednesla i vyjádření, ve kterém řekla, co pro ni cena znamená a pár zajímavostí:

"Oba moji rodiče byli Londýňané. Potkali se při odchodu vlaků ze stanice King 's Cross v roce 1964 a přestože ani jeden z nich nežil v Londýně, obě jejich dcery zamířili přímo do hlavního města v okamžiku, kdy se stali nezávislými. Londýn se mi spojuje s osobními vzpomínkami, ale nikdy pro mě neztratil auru vzrušení a záhadnosti, kterou měl během rodinných návštěv v dětství."

Společná fotografie z Empire Awards 2012

27. dubna 2012 v 21:39 Novinky - Herci


Byla zveřejněna společná fotografie herců Garyho Oldmana (Sirius Black), Mattha Lewise (Neville Longbottom), Evanny Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter), režisére Davida Yatese (HP5-7) a dalších známých osobností. Tato fotografie byla pořízena při udělování cen Jameson Empire Film Awards 2012.

imagebam.com

Helena a Jessie v novém filmu Mika Newella

27. dubna 2012 v 21:30 Novinky - Herci


Pokud jste přemýšleli nad tím, kdy opět uvidíte nějaký nový společný film herců z Harryho Pottera, můžete se těšit.
Mike Newell, režisér filmu Harry Potter a Ohnivý pohár (2005), totiž připravuje adaptaci klasického románu Charlese Dickense, Velké naděje.
A do tohoto filmu obsadil čtyřy HP-herce: Helenu Bonham Carter (Bellatrix Lestrange), Ralpha Fiennese (Voldemort), Robbieho Coltrana (Rubeus Hagrid) a Jessie Cave (Levandule Brownová).

Designéři mluví o tvorbě krabice Harry Potter kouzelnické kolekce

27. dubna 2012 v 21:10 Novinky - Ostatní


Oficiální stránka Harry Potter Wizard´s Collection zveřejnila nové video, které nám ukazuje rozhovor grafických designérů série Miraphory Miny a Eduarda Limy o tvorbě krabice, která vznikla pro Harry Potter kolekci.

Designéři prozrazují, co je inspirovali při tvorbě této krabice, ale také nám například ukazují, co je jejich nejoblíbenější rekvizita, kterou vyrobili.


Nové fotky z The Syndicate + The Sweet Shop

27. dubna 2012 v 20:59 Novinky - Herci


Podívat se můžete na tři nové fotografie z televizní minisérii The Syndicate, ve které účinkuje herec Matthew Lewis (Neville Longbottom). DVD se sérií, která oficiálně vyjde 7. května, si můžete předobjednat ZDE.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bylo též potvrzeno, že Matthew včera fotil photoshoot pro Attitude Magazine. Rozhovor s Matthem pravděpodobně vyjde v červencovém vydání. Fotografie z focení na vás čeká níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tajemná komnata na Pottermore

27. dubna 2012 v 20:49 Novinky - Ostatní


Zdá se to už jako věčnost, co byl Pottermore otevřen pro prvních milion uživatelů a po nedávném spuštění pro širokou veřejnost se stále častěji objevují diskuse na téma otevření druhé knihy.

Na blogu Pottermore Insider se konečně objevila odpověď na tuto stále častěji objevující se otázku, konkrétně "Kdy bude Harry Potter a Tajemná komnata zpřístupněna?". Odpověď od samotných tvůrců najdete v pokračování...

Všechno nejlepší, Suzie!

27. dubna 2012 v 14:39 Novinky - Herci


Dnes, 27.4.2012, slaví narozeniny britská herečka Suzie Toase.
Suzie si zahrála smrtijedku Alectu Carrow v posledních třech filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

RECENZE: Není nad piráty, kteří pijí krev královně Viktorii

27. dubna 2012 v 14:19 Novinky - Herci

Zdroj: idnes.cz

Kapitán Jack Sparrow, vůdce pirátů z Karibiku v podání Johnnyho Deppa, má konkurenci. Sice "jen" animovanou, ale o to zábavnější. Pochází z britského studia Aardman, tedy z dílny, která dala světu osobitou dvojici milovníka sýrů Wallace a jeho psa Gromita.

HRAJÍ: David Tennant (Barty Crounch Jr), Brendan Gleeson (Alastor Moody), Imelda Staunton (Dolores Umbridge)


007: Skyfall pod drobnohledem, další díl za rohem

27. dubna 2012 v 13:49 Novinky - Herci


James Bond letos slaví padesáté výročí a rok 2012 pro něj díky tomu bude významný hned v několika ohledech - premiéru si odbude třiadvacáté dobrodružství agenta s povolením zabíjet, na Blu-ray vyjde kolekce všech dvaadvaceti předchozích filmů a jak to tak vypadá, začne se ještě letos mluvit o čtyřiadvacátém dílu.

O tom padla řeč na CinemaConu, kde zaznělo, že další James Bond dorazí už v roce 2014, tedy za dva a půl roku (zřejmě opět v listopadu, jako tomu bylo se všemi díly s Danielem Craigem). Sony se tedy bude pokoušet dostat Bonda do kin každý druhý rok, což odpovídá předchozím spekulacím, že by se měl Daniel Craig objevit rovnou v pěti dalších eskapádách agenta jejího veličenstva - Sony prostě musí současného Bonda posílat do akce tak často, jak to jen bude natáčecí plán umožňovat. Ostatně Craig už není úplný mladík a představa, že ho budeme vídat dalších deset let jako jednu a tu samou postavu, naposled vyděsila i vás.

HRAJÍ: Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Helen McCrory (Narcissa Malfoy)


Nová fotografie z filmu Twilight Sága: Rozbřesk - 2. část

27. dubna 2012 v 13:29 Novinky - Herci


Byla zveřejněna nová oficiální fotografie herce Roberta Pattinsona (Cedric Diggory) z filmu Twilight Sága: Rozbřesk - 2. část.

imagebam.com

Zvol nejlepší momenty z Harryho Pottera - 9. kolo

26. dubna 2012 v 22:09 Soutěže

Zvol nejlepší momenty z Harryho Pottera - 9. kolo

Uběhl další týden a my se musíme rozloučit s celkem dvěma nejlepšími momenty ze série o Harrym Potterovi. Do devátého kola se tedy neprobojovaly tyto momenty:

8. -9. místo:
První setkání Harryho, Rona a Hermiony
Hermiona udeří Draca

Do devátého kola tedy postupují...

Rozhovor s Evannou Lynch

26. dubna 2012 v 21:09 Novinky - Herci


V nedávném interview pro ETOnline, Evanna Lynch, představitelka neobyčejně neobyčejné Luny Lovegood promluvila o jejím návratu do Bradavic, o posledním dni natáčení a nakonec i o tom, co jí na celé výrobě filmové série chybí nejvíce.

Nebylo pro tebe divné po pár letech opět vkročit na místo, kde vznikala celá filmová podoba Harryho Pottera?
Ano - a to je to odlišné na celé věci. Na Floridě se sice nachází tématický-zábavní park, který je mimochodem úžasný, ale vše, co tam najdete jsou jen repliky. Studia v Londýně jsou však místem, kde vznikalo všech osm filmů. Je to skvělý pocit vejít dovnitř, opět cítit tu atmosféru z natáčení a ocenit všechny detaily.

Vzpomínáš si na svůj poslední den na place?
Bylo to před rokem a půl. Pamatuji si, že to bylo velmi těžké, všichni jsme se cítili jako bychom opouštěli náš domov. Když natáčíte, o něčem podobném nepřemýšlíte. Stále vás zaměstnává mnoho jiných věcí, proto si neuvědomujete, že to všechno jednou nakonec skončí. Na druhé straně, ten pocit, že místo, kde to všechno vznikalo nebude jen tak "strženo" a lidé jednou budou moci ocenit všechnu tu těžkou práci za ty roky je neuvěřitelné.

Havran a Piráti vstupují do českých kin

26. dubna 2012 v 20:50 Novinky - Herci

Zdroj: csfd.cz

Od dnešního dne si můžete vyrazit do kina na dva nové filmy s vašimi oblíbenými potter herci.

HAVRAN

Detektiv Emmet Fields (Luke Evans, Válka bohů) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack, V kůži Johna Malkoviche). Předvolá tedy tohoto sociálního vyvržence k výslechu, ale zatímco je Poe ve vazbě, dochází k další strašlivé smrti - opět inspirované jedním z jeho příběhů. Fields tedy vyzve Poa, aby mu pomohl zastavit toto krvavé šílenství…

HRAJÍ: Brendan Gleeson (Alastor Moody), Pam Ferris (Marge Dursley), Dave Legeno (Fenrir Greyback)


Mike Newell na Films Without Borders Launch

26. dubna 2012 v 20:30 Novinky - Štáb

Zdroj: zimbio.com

Režisér filmu Harry Potter a Ohnivý pohár (2005) Mike Newell se v úterý 24. dubna 2012 zúčastnil akce s názvem Films Without Borders Launch, která se konala v St. Regis Hotel, New York City.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013