Březen 2012

Rupert, Tom a Bonnie ve studiích Leavesden

31. března 2012 v 20:19 Novinky - Herci


Dnes se v Anglii konalo slavnostní otevření Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter výstavy za účasti slavných osobností. Mezi herci, kteří se této akce zúčastnili, nesměli chybět Rupert Grint (Tom Felton), Tom Felton (Draco Malfoy) a Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter).
Tito tři herci si během slavnostního otevření, které živě sledovalo více než 8 tisíc lidí z celého světa, našli chvíli čas, aby se vyfotili v motorce Siriuse Blacka a před Záchranným autobusem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové promo fotografie ze hry Mary Rose

31. března 2012 v 19:40 Novinky - Herci


Ve středu 28. března byla na londýnské divadelní prkna uvedena nová hra Mary Rose s herečkou Jessie Cave (Lavender Brown) v hlavní roli. Také byly zveřejněny nové oficiální fotografie z představení.

image host image host image host image host

Otevření WB Studio Tour - ŽIVĚ od 16:00

31. března 2012 v 15:19 Novinky - Ostatní


Atmosféra světových premiér filmových pokračování o Harrym Potterovi se vrací. Skvělou příležitostí na její zopakování je totiž dnešní slavnostní otevření výstavy kulis a rekvizit v areálu filmového studia Leavesden, které je vyhrazen celý jeden pavilon s názvem Výroba Harryho Pottera. Otevření se uskuteční za účasti potterovských filmových hvězd a tvůrců. Přímý přenos z této události můžete živě sledovat i na této adrese již od 16-té hodiny našeho času.


V sobotu se otevírají veřejnosti ateliéry, kde se natáčel Potter

31. března 2012 v 15:09 Novinky - Ostatní

Zdroj: idnes.cz

Pohled do zákulisí filmů o čarodějnickém učňovi Harry Potterovi nabízí společnost Warner Brothers, která otevírá od soboty veřejnosti kulisy, kde se natáčela slavná filmová série. Britské listy uvítaly celou expozici převážně příznivě, vadí jim jen vysoké vstupné.


Tři nové promo fotografie Ginny Weasleyové

31. března 2012 v 15:00 Novinky - Herci


Podívat se můžete na tři nové promo fotografie herečky Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová promo fotografie Ginny k Relikviím smrti I.

31. března 2012 v 12:49 Novinky - Relikvie smrti 1


Podívat se můžete na novou promo fotografii herečky Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010).

imagebam.com

Nový banner k filmu Dark Shadows

31. března 2012 v 12:19 Novinky - Herci


Podívat se můžete na nový banner k filmu Dark Shadows, kde si zahrála i herečka Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange).

imagebam.com

Tom Felton pro Lorraine

30. března 2012 v 20:49 Novinky - Herci


Jak bylo řečeno v předcházejícím článku, herec Tom Felton (Draco Malfoy) se dnes kolem osmé hodiny ranní spojil živě s televizí ITV a jejich pořadem Daybreak. Za necelou hodinu se Tom opět spojil s touto televizí, tentokráte to však byl živý vstup do pořadu Lorraine.


Tom Felton pro pořad Daybreak televize ITV

30. března 2012 v 20:19 Novinky - Herci


Dnes ráno se o výstavu Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter zajímala i britská televize ITV. Ve svém pořadu Daybreak se televize živě spojila se studii Leavesden a též s hercem Tomem Feltonem (Draco Malfoy), který provedl diváky Příčnou ulicí a též exteriéry jako například Zobí ulicí.


Tom měl na sobě třičko vzdávající hold postavě Rona Weasleyho a především jeho představiteli Rupertu Grintovi, Tom tak reagoval na Ruperta, který přišel na premiéru filmu Zrození planety opic v tričku s nápisem: I love Tom Felton.

imagebam.com imagebam.com

Rozhovor s Tomem pro Heart radio

30. března 2012 v 19:59 Novinky - Herci


Herec Tom Felton (Draco Malfoy) měl včera velmi nabitý program. Celý den se nacházel ve studiích Leavesden a podílel se na propagaci výstavy Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter, která se slavnostně otevře již zítra.
Kolem osmé hodiny ranní přijel do studíí štáb rádia Heart, aby se zde Tomem uskutečnil rozhovor, který byl živě zprostředkován posluchačům v pořadu Heart Breakfast. A vy se nyní můžete rozhovor poslechnout přímo zde.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

David Yates mluví o Emmě Watson

30. března 2012 v 16:10 Novinky - Štáb


Ve čtvrtek se konala ve studiích Leavesden tisková konference předcházející otevření Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter. Na této akci nemohl chybět ani režisér posledních čtyřech filmů David Yates.

V rozhovoru pro stránku SnitchSeeker.com se David rozmluvil o svých filmových projektech, na kterých bude v budoucnu pracovat. Zmínil filmové zpracování seriálu Doctor Who od televize BBC, které má režírovat. Též promluvil o svém dalším režisérském počinu Your Voice in my Head, kde má zazářit herečka Emma Watson (Hermione Granger - Weasley). David prozradil, že produkce filmu začne již toto léto, také zmínil, že Emma je z role velmi nadšená a na natáčení se těší.


Tisková konference ve studiích Leavesden

30. března 2012 v 15:50 Novinky - Ostatní


Včera se v londýnských studiích Leavesden konala tisková konference před připravovaným slavnostním otevřením Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter, které se koná již tuto sobotu.
Tiskové konference se zúčastnili herci Tom Felton (Draco Malfoy), Evanna Lynch (Luna Lovegood), Rupert Grint (Ron Weasley) a Warwick Davis (Filius Flitwick/Griphook), producenti David Heyman a David Baron a též režisér David Yates.
image host image host image host image host

Všechno nejlepší, Robbie!

30. března 2012 v 14:50 Novinky - Herci


Dnes, 30.3.2012, slaví 62. narozeniny skotský herec Robbie Coltrane.
Robbie se nám do srdcí zapsal jako nezapomenutelný šafář z Bradavic Rubeus Hagrid ve filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Dan se vrací do kin se Ženou v černém

30. března 2012 v 14:29 Novinky - Dan


Multikina po celém Slovensku se včera zaplnily temnotou, kterou s sebou přivádí filmová novinka, neznámá a tajemná... Žena v černém. Mnohem známější je však jeden z hlavních herců. Pro Daniela Radcliffa je to na našich stříbrných plátnech první nepotterovská premiéra. A téměř určitě není poslední. Harry Potter otevřel Danielovi dveře do světa filmu. Je to jeho životní role, díky které se dostal do povědomí stamilionů lidí po celém světě.

Zavřít tyto dveře po skončení kouzelnické série by však určitě byla škoda. Určitě si to uvědomuje i samotný Dan, který se rozhodl nezůstat dětskou hvězdou a prorazit i ve filmech pro dospělé. A když to má být tedy pořádný film pro dospělé, nezbývalo mu nic jiného, ​​než složit své kulaté brýle, odložit hůlku a jizvu a namířit si to rovnou do nefalšovaného hororu.

Nová promo fotografie Ginny k Relikviím smrti II.

30. března 2012 v 14:09 Novinky - Relikvie smrti 2


Podívat se můžete na novou promo fotografii herečky Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011), ze stejného filmu byla zveřejněna i nová oficiální fotografie.

imagebam.com imagebam.com

Nová promo fotografie Ginny Weasleyové

30. března 2012 v 13:59 Novinky - Relikvie smrti 1


Podívat se můžete na novou promo fotografii herečky Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010).

imagebam.com

RECENZE: Hněv Titánů se Samem Worthingtonem zapáchá až do nebes

30. března 2012 v 13:49 Novinky - Herci

Zdroj: idnes.cz

Doslovný text recenzenta výše uvedené stránky.

Nechat ležet na ulici půl miliardy dolarů by bylo bláhové. To si zřejmě řekli producenti divácky úspěšného remaku Souboj Titánů a znovu rozjeli hollywoodskou kafilérii řecké mytologie na plné obrátky. Pokračování akční fantasy s názvem Hněv Titánů je zamřelý guláš, v němž potupně tonou velké hvězdy.

HRAJÍ: Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Bill Nighy (Rufus Scrimgeour)

Recenze: Hněv Titánů – Kraken je mrtev, je řada na Kronovi

30. března 2012 v 13:39 Novinky - Herci

Zdroj: gorilla.cz

Doslovný text recenzenta výše uvedené stránky.

Souboj Titánů nebyl kdovíjaký film. Trpěl mnoha nedostatky, automaticky dostal za uši, protože šlo o remake milované klasiky, takže bylo jasné, že ho mnozí rovnou odsoudí, což není zrovna fér, ale tím neříkám, že Souboj Titánů byl extra povedený film.

Úděsná konverze do 3D, nepropracované postavy, chabý příběh, Souboj Titánů měl hodně záporů, které se zaslouženě dočkaly kritiky. Nebudu vám lhát, i přesto vše jsem se u něj docela slušně bavil, takže hodnocení Hněvu Titánů vnímejte z pohledu toho, kdo u jedničky neomdléval hrůzou.

Dvojku dostal na starost Jonathan Liebesman, režisér slušné, ale ne kdovíjak úžasné Světové invaze, takže určité obavy nad kvalitou Hněvu Titánů byly.

Rovnou si řekněme to, že scénář je opět děravý jako silonky vysloužilé prostitutky, příběh sází jen na to, že se cestuje z místa na místo, protože je nutné někoho najít, rozhovory jsou krátké a málokdy mají větší smysl, nic bych za to nedal, že scénář měl tak dvacet stránek.

HRAJÍ: Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Bill Nighy (Rufus Scrimgeour)

Všechno nejlepší, Brendane!

29. března 2012 v 20:29 Novinky - Herci


Dnes, 29.3.2012, slaví 57. narozeniny irský herec Brendan Gleeson.
Brendan se proslavil rolí Alastora Moodyho ve filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Dvojčata na 11th Annual "Comedy For A Cure"

29. března 2012 v 18:10 Novinky - Herci

Zdroj: zimbio.com

Herci James a Oliver Phelps (Fred a George Weasley) se zúčastnili akce s názvem 11th Annual "Comedy For A Cure".

image host image host image host image host

Natáčení videoklipu k písni Out of the Game

29. března 2012 v 17:10 Novinky - Herci


Herečka Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) si zahrála ve videoklipu zpěváka Rufuse Wainwrighta, nyní se objevilo video z natáčení písně Out of the Game.


Hněv Titánů vstupuje do českých kin, Válka Bohů na DVD

29. března 2012 v 16:49 Novinky - Herci

Zdroj: csfd.cz

V dnešní den vstupuje do českých kin dobrodružné fantasy s názvem Hněv Titánů. Zahráli si zde Ralph Fiennes (Lord Voldemort) a Bill Nighy (Rufus Scrimgeour).

Deset let po tom, co hrdinně porazil obrovského Krakena, se Perseus, polobůh a Diův syn, snaží vést klidný život jako vesnický rybář a otec desetiletého syna Helia. Mezitím zuří boj o moc mezi bohy a titány. Bohové jsou nebezpečně oslabeni nedostatkem oddanosti lidí. Ztrácejí kontrolu nad uvězněnými titány a jejich hrůzu nahánějícím vůdcem Kronem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hada a Poseidona. Tento triumvirát přemohl svého mocného otce už dávno a nechal ho hnít v ponuré, bezedné propasti Tartaru - vězení, které leží hluboko v podsvětí. Perseus nemůže ignorovat volání spravedlnosti, když se Hades a Diův božský syn Ares (Edgar Ramírez) dohodnou s Kronem na zajetí Dia. Síla a moc titánů je stále větší, zato Diovi jeho božská síla dochází a na zemi se rozpoutá peklo. S pomocí královny Andromedy (Rosamund Pike), Poseidonova polobožského syna Argenora (Toby Kebbell) a padlého boha Hefaista (Bill Nighy) se Perseus vydává na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí, aby osvobodil Dia, přemohl titány a zachránil tak celé lidstvo.


Nový plakát Heleny Bonham Carter k Dark Shadows

29. března 2012 v 16:39 Novinky - Herci


Byl zveřejněn již druhý plakát herečky Heleny Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) k filmu Dark Shadows.

imagebam.com

Zvol nejlepší momenty z Harryho Pottera - 4. kolo

29. března 2012 v 8:57 Soutěže

Zvol nejlepší momenty z Harryho Pottera - 4. kolo

Uběhl další týden a my se musíme rozloučit s celkem dvěmi nejlepšími momenty ze série o Harrym Potterovi. Do čtvrtého kola se tedy neprobojovaly tyto momenty:

19. -20. místo:
Žer slimáky!
Ron tancuje s McGonagallovou

Do čtvrtého kola tedy postupují...

První náhled na Label Collection

28. března 2012 v 20:09 Novinky - Ostatní


Harry Potter Wizard's Collection oficiální stránka zveřejnila prvních několik fotografií z připravované HP Label Collection. Tato kolekce bude součást 31 diskové edice - Definitivní kolekce, která bude na trh uvedena 7. září 2012.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013