Únor 2012

Ukázka kanceláře Dolores Umbridgeové

29. února 2012 v 19:19 Novinky - Ostatní


Filmové studia Leavesden u Londýna se pomalu, ale jistě připravují na otevření přehlídky, kde budou široké veřejnosti zpřístupněny filmové kulisy ze série filmů o Harrym Potterovi. Dnes byla zveřejněna fotka kanceláře Dolores Umbridgeové, kterou jsme viděli ve filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. a která bude stejně zpřístupněna návštěvníkům. Během posledních dvou měsíců byly také zveřejněny fotky z Brumbálovy pracovny (skříňka s myslánkou), Příčné ulice (v pochmurné podobě z posledních filmův) a Záchranného autobusu ve společnosti dřevěného mostu, který v posledním filmu vyhodili do vzduchu Neville se Seamusem.

Filmová studia se fanouškům otevřou 31. března. V případě, že zvažujete v budoucnu navštívit místa, kde vznikala nejúspěšnější filmová série všech dob, zjistili jsme pro vás, kolik vás vyjde vstup: Dospělí (nad 16 let) zaplatí za vstupné 28 liber (33 €), děti (od 5 do 15 let) 21 liber (25 €), děti do 4 let mají vstup zdarma. V prodeji je i rodinný lístek (2 dospělí + 2 děti / 1 dospělý + 3 děti) za 83 liber (98 €).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alan Rickman v pořadu The View

29. února 2012 v 17:39 Novinky - Herci


Herec Alan Rickman (Severus Snape) byl dnes hostem pořadu americké televize ABC s názvem The View. Alan především hovořil o divadelní hře Seminar, o jeho životě před hereckou kariérou a o práci se štábem.


V pondělí se také Alan zúčastnil akce s názvem New Group Gala 2012: Cabaret Soiree, která se konala v The Edison Ballroom v New Yorku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky Toma Feltona s fanoušky

29. února 2012 v 17:30 Novinky - Herci


Podívat se můžete na dvě nové fotografie herce Toma Feltona (Draco Malfoy) s fanoušky.

imagebam.com imagebam.com

Herci pro National Doodle Day

29. února 2012 v 17:19 Novinky - Herci


Několik herců z filmů o Harrym Potterovi přispělo ručně namalovanými obrázky pro National Doodle Day 2012, jehož výtěžek poputuje na charitu soustřeďující se na výzkum epilepsie.

Obrázky na aukci darovali herci Bill Nighy (Rufus Brousek), Jessie Cave (Lavender Brown), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Nick Moran (Scabior), Richard Griffiths (Vernon Dursley) a Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Georgino!

28. února 2012 v 20:56 Novinky - Herci


Dnes, 28.2.2012, slaví 22. narozeniny britská herečka Georgina Leonidas.
Georgina si zahrála postavu studentky Katie Bell v posledních třech filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Soutěž o DVD s filmem Wild Target

28. února 2012 v 15:39 Novinky - Ostatní

Zdroj a text: snapeova.blog.cz

Je mi potěšením oznámit vám, že mohu vyhlásit svou první soutěž o hodnotcé ceny a to ve spolupráci s distribuční společností Magic Box, která mi do soutěže ochotně věnovala ceny. A co že tedy můžete vyhrát?

V těchto dnech u nás konečně na DVD vychází film Neřízená střela (v originále Wild Targed), jenž byl natočen už v roce 2010 a zasoutěžit si můžete o dva kusy. Jistě víte, že v něm hraje Rupert Grint (Ron Weasley) a Bill Nighy (Rufus Brousek), o filmu jsem tu několikrát psala. Kdo by i přes to nevěděl o co jde, všechny informace najdete na CSFD.

Co musíte udělat pro to, aby jste měli šanci vyhrát ?
Stačí odpovědět na jednu jednoduchou otázku na níž najdete odpověď snadno, například právě na stránkách Magic Boxu.

Otázka zní: V jaké datum vychází film Neřízená střela u nás na DVD?

Odpovědi zasílejte na e-mail: snapeova.blog.cz@seznam.cz do pondělí 5.března a nezapomeňte připojit své jméno a příjmení. Adresy si vyžádám až od výherců. Přeji hodně štěstí ;)

Snapeova

Nový klip k filmu Into the White, datum premiéry

28. února 2012 v 14:19 Novinky - Rupert


Zentropa International Norway zveřejnila nový klip k válečnému filmu Into the White, kde si zahrál i herec Rupert Grint (Ron Weasley).


Světová premiéra filmu se uskuteční již tuto neděli 4. března v norském hlavním městě Oslu. Herec Rupert Grint potvrdil svou účast na této akci. Také jej uvidíme na premiéře v Colosseumm Kino 6. března a dále se objeví na tiskové konferenci v Oslu 5. března a také v Bergen 7. března.

Všechno nejlepší, Alfrede!

28. února 2012 v 14:09 Novinky - Herci


Dnes, 28.2.2012, by slavil 94. narozeniny anglický herec Alfred Burke. Bohužel se Alfred těchto narozenin nedožil, zemřel v 92 letech 16.2.2011.
Alfred si zahrál ve filmu Harry Potter a Tajemná komnata (2002) postavu ředitele Armanda Dippeta. Byla to jeho poslední role.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

One moment

27. února 2012 v 19:39 Jednorázovky

Co všechno v našem životě může způsobit několik sekund?

Autor: Claire (admin)

Relikviím smrti II. se nedostalo oscarového uznání

27. února 2012 v 14:29 Novinky - Relikvie smrti 2


Dnes nad ránem se v Los Angeles předávali nejprestižnější filmové ceny. Po skončení 84. ročníku Oscarů je již známo, že členové filmové akademie nedokázali za celých 10 let ocenit přínos filmů o Harrym Potterovi a to nakonec ani v případě velkého finále s podtitulem Relikvie Smrti II. Žádnou ze tří nominaci se mu nepodařilo proměnit na zlatou sošku. Oscara za výpravu a vizuální efekty Harrymu vyfoukl Hugo a Oscar za masky poputoval tvůrcům filmu Železná lady.

Herci a tvůrci filmových potterovek byly v posledních měsících v úvahách o případném vítězství Oscara zdrženliví a nechtěli nic předbíhat s tvrzením, že takové ocenění by bylo pěkným vyjádřením uznání nejúspěšnější filmové série všech dob. Jediný veřejný projev jistého zklamání v době zveřejnění oficiálních nominaci vyjádřil Daniel Radcliffe.

Dan se v rozhovoru pro Radio Times (přibližně měsíc před dnešním předáváním) nevyhnul srovnání Harryho Pottera s podobně laděným konkurenčním filmem Hugo.

"Nemyslím si, že oscaroví kritici mají rádi komerční filmy nebo filmy pro děti, pokud jej nerežíroval Martin Scorcese. Viděl jsem Huga a druhý den jsem se sám sebe zeptal "Proč oni dostali tolik nominaci a my ne?" Byl jsem z toho trochu naštvaný. Považuji to za určitou míru snobství. Nikdy jsem si nemyslel, že se tím budu takto zabývat. Ale bylo by to pěkné uznání za všechny ty hodiny, které jsme do toho dali."

Kenneth, Gary a John na 84th Annual Academy Awards

27. února 2012 v 14:20 Novinky - Herci

Zdroj: zimbio.com

Herci Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), Gary Oldman (Sirius Black) a skladatel John Williams (HP 1-3) se včera v americkém Los Angeles zúčastnili akce s názvem 84th Annual Academy Awards.
Všichni tři byli nominováni a aspirovali tak na zlatou sošku, bohužel ani jeden z nich neuspěl.

Kenneth Branagh
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Timothy!

27. února 2012 v 14:09 Novinky - Herci


Dnes, 27.2.2012, slaví 55. narozeniny anglický herec Timothy Spall.
Timothy se nám představil jako Petr Pettigrew - Červíček ve filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Fotky z twitteru 9

27. února 2012 v 13:59 Novinky - Herci


Co nám tento týden slavné potter hvězdy zveřejnily na svých twitter účtech?

1. Ellie Darcey-Alden - Lily Evans
2. Matthew Lewis - Neville Longbottom
3. James Phelps - Fred Weasley
4. Jessie Cave - Lavender Brown
5. Tom Felton - Draco Malfoy

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Clémence Poésy pro G-Star

27. února 2012 v 13:49 Novinky - Herci


Podívat se můžete na tři nové fotografie, které herečka Clémence Poésy (Fleur Delacour - Weasleyová) nafotila pro G-Star.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Největší filmová událost roku startuje již za pár hodin

26. února 2012 v 22:18 Novinky - Ostatní

Americká Akademie filmového umění a věd rozdá v noci z neděle na pondělí už po čtyřiaosmdesáté slavné Oscary. Největším favoritem je francouzský snímek The Artist s deseti nominacemi.

Již 84. oscarový ceremoniál začne ve 2 hodiny 30minut středoevropského času a sledovat jej můžete ZDE.
Na tn.cz můžete události z červeného koberce sledovat již od 23:00 a to ZDE.

Slavnostní večer bude letos již po deváté uvádět Billy Crystal. Přenášet ho bude televize ABC a vysílat se bude živě ve více než 225 zemích světa. Ceny předají například Tom Hanks, Angelina Jolie, Halle Berry, Tom Cruise, Penelope Cruz, Jennifer Lopez nebo Cameron Diaz.

Celkem se o titul nejlepší film bude ucházet devět snímků.

Podívejte se na nominace

Kandidáti na Oscara o změnách v epilogu

26. února 2012 v 21:50 Novinky - Relikvie smrti 2


Časopis Entertainment Weekly přinesl nedávno rozhovor s Nickem Dudamanem a Lisou Tomblin, kteří jsou spolu s Amandou Knight nominováni na Oscara za film Harry Potter a Relikvie Smrti II. v kategorii Nejlepší make-up. Mimo jiné například přiznali, že první maskování herců do původního epilogu se skutečně nepodařilo - a to až tak, že se chvíli uvažovalo, zda vůbec epilog dát do filmu nebo jej úplně vystřihnout.

Nakonec naštěstí ani k jedné z těchto možností nedošlo a epilog byl natočen nanovo. Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson a Bonnie Wright v něm vypadají zjevně realističtěji. Tajemství úspěchu se dočtete v pokračování.

Nick Dudman vzpomíná, že Danielova tvář vypadala zpočátku příliš staře, přiznal, že epilog byl v původní podobě vyškrtnut v polovině postprodukce a že nově ho natočili jen kvůli fanouškům:

"Pokud někoho proměníte na skřítka, každý ví, že jde o vymyšlenou postavu. Pokud řeknu "toto je skřítek" a vy řeknete, že "to tedy skřítek není", tak to je v pořádku, jde o váš názor. Pokud však řeknete "ale takto nevypadá Dan Radcliffe", máte pořádný problém."


Soutěž o nejlepší skladbu z Harryho Pottera - 4. kolo

26. února 2012 v 17:39 Soutěže

Soutěž o nejlepší skladbu z Harryho Pottera - 4. kolo

Uběhl týden, ve kterém jste hlasovali o nejlepší skladbu z Harryho Pottera. A ukázalo se, že vyřadit musíme Relikvie smrti - část 1.

Na 4. místě tedy skončila skladba The Oblivation.

Vyhlášení výherců soutěže s filmem Žena v černém

26. února 2012 v 13:19 Soutěže o ceny


Vyhlášení výherců soutěže s filmem Žena v černém

Do včerejšího dne, tedy do 25.2.2012, jste měli možnost soutěžit a vyhrát tak jeden z deseti plakátů k filmu Žena v černém s Danielem Radcliffem (Harry Potter) v hlavní roli. Tuto možnost využilo celkem 37 soutěžících z České i Slovenské republiky.

Nejprve si ujasněme soutěžní otázku, která zněla: Který jiný herec (kromě Daniela Radcliffa) si zahrál i v Harrym Potterovi i v Ženě v černém (2012)?
Správnou odpovědí bylo jméno Ciarán Hinds.

A nyní již přejděme k deseti výhercům. Plakát získává:

David Heyman obdržel Motion Picture Showmanship Award

26. února 2012 v 12:09 Novinky - Štáb


Harry Potter producent David Heyman v pátek v Los Angeles obdržel cenu Motion Picture Showmanship Award za jeho práci na sérii na 49. udělování cen Annual ICG Publicists Awards.
Cenu mu předal herec Gary Oldman (Sirius Black).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kenneth, Fiona a Gary na GREAT British Film Reception

26. února 2012 v 11:29 Novinky - Herci

Zdroj: zimbio.com

Herci Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), Fiona Shaw (Petunie Dursleyová) a Gary Oldman (Sirius Black) se včera v Los Angeles zúčastnili akce s názvem GREAT British Film Reception to honor the British nominees of The 84th Annual Academy Awards.

Kenneth Branagh
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Rohane!

26. února 2012 v 10:40 Novinky - Herci


Dnes, 26.2.2012, slaví 14. narozeniny anglický herec Rohan Gotobed.
Rohan si zahrál mladého Siriuse Blacka ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Pottermore není stále přístupný novým uživatelům

25. února 2012 v 21:39 Novinky - Ostatní


Pokud jste byli jedním ze šťastných fanoušků, kteří získali v červenci přístup na Pottermore, měli byste být na sebe pyšní. Miliony dalších fanoušků Harryho Pottera totiž čekájí, až se stránka otevře všem, bohužel jejich čekání je marné... opět!

Pro miliony fanoušků knížní série Harry Potter od autorky J.K.Rowling, bylo vydání poslední knihy velké trauma a to z jednoho důvodu: Již zde nebude žádný nový Harry Potter ke čtění. Jistě, stále jsme se mohli těšit na poslední filmové zpracování, ale to prošlo světovými kiny minulé léto. Kde se tedy budeme moci setkávat s Harrym Potterem?

J.K.Rowling nám minulý rok dala novou naději, když oznámila, že spolu se společností Sony zakládá Pottermore, stránku, která bude obsahovat nikdy nezveřejněný materiál a informace o kouzelnickém světě.

Největší nadšení však brzy pominulo a to nejen kvůli několika technickým problémům. Beta program byl šťastnými fanoušky již dávno prostudován, a tak započalo čekání na něco nového, ovšem stále nic nepřicházelo. A ani slíbené říjnové otevření široké veřejnosti se nekonalo. A v blízké budoucnosti se ani konat nebude. Je to tedy smutná zpráva pro ty, kteří toužili mít svůj vlastní účet. Nezbývá vám než čekat a doufat, že někdy přijde den, kdy tolik očekávaný Pottermore se otevře i vám.

Tip poslala Aduska (+ 4 body)

Fénixův řád dnes večer na Markíze

25. února 2012 v 19:29 Novinky - Fénixův řád


Série víkendů s filmovými potterovkami dnes pokračuje pátou částí. Televize Markíza odvysílá dnes večer kinohit Harry Potter a Fénixův řád ve 20:15 ve vysokém rozlišení. Pokud jej nestihnete, druhou šanci bude mít zítra ráno v 7:30 hod.


10 nových fotografií pro Bullet Magazine

25. února 2012 v 18:59 Novinky - Dan


Ve středu jsme vás informovali o novém photoshootu herce Daniela Radcliffa (Harry Potter), který nafotil pro Bullet Magazine. Nyní vám přínášíme deset nově zveřejněných fotografií.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Olivere!

25. února 2012 v 16:49 Novinky - Herci


Dnes, 25.2.2012, slaví 26. narozeniny anglický herec Oliver Phelps.
Oliver se nám představil jako George Weasley ve všech filmech o Harrym Potterovi.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013