Září 2011

LEGO: Roky 5-7

30. září 2011 v 22:10 Novinky - Ostatní


Na akci zvaném GameFest bylo zveřejněno video ze hry Harry Potter LEGO: Roky 5-7. V ukázce můžete vidět Harryho, Rona a Hermionu v zahradě před domem Láskorádů, pokoušejíce se najít klepadlo. Po pozváni od Xenophiliuse Láskoráda máte možnost prohlédnout si také vnitřek domu.Exkluzivní fotka z natáčení Kamene mudrců

30. září 2011 v 21:59 Novinky - Kámen mudrců


Fanouškovská stránka Oclumencia.com.br zveřejnila fotografii z natáčení prvního filmu Harry Potter a Kámen mudrců.
Jedná se fotku z natáčení první hodiny létání a můžeme na ní vidět malého Ruperta Grinta (Ron Weasley) a Daniela Radcliffa (Harry Potter).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Emma Watson: Video z focení pro Elle UK

30. září 2011 v 20:49 Novinky - Emma


Na internet proniklo video z focení nového photoshootu herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová - Weasleyová) pro britský magazín Elle. Také máme k dispozici novou fotografii.Design: Rupert a Emma 3

30. září 2011 v 16:29 Designy blogu
ŘÍJEN 2011

Emma Watson na obálce Elle UK

30. září 2011 v 14:59 Novinky - Emma


Herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová-Weasleyová) se objevila na titulní stránce britského magazínu Elle.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Exkluzivní náhled na natáčení filmu The Perks of Being A Wallflower

30. září 2011 v 14:49 Novinky - Emma


Hudební stanice MTV zveřejnila exkluzivní video z natáčení filmu The Perks of Being A Wallflower.

Ve videu můžeme zahlédnout záběry z natáčení filmu, například herečku Emmu Watson (Hermiona Grangerová-Weasleyová) tančící se svým hereckým kolegou na školním plese.
Celé video dotváří rozhovory s hereckými představiteli, v čele s Emmou Watson.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

První informace o slovenském Blu-ray a DVD

30. září 2011 v 13:19 Novinky - Relikvie smrti 2


Závěrečný díl potterovské série míří po obrovském celosvětovém úspěchu v kinech na Blu-ray a DVD. Přestože Warneři včera zpřístupnili neúplný mezinárodní seznam vydání filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. na domácích nosičích, datum pro Slovensko v něm uvedeno nebylo.

Na slovenský trh přijde během letošního podzimu jedna z nejbohatších potterovských nabídek, jaké tu kdy byly. Filmový distributor připravuje vydání Relikvií Smrti II. v tradiční dvoudiskové DVD verzi a dvoudiskové Blu-ray verzi, přičemž na prvním disku naleznete film a na druhém speciální bonusy, včetně dokumentů o výrobě filmu a vystřižených scén.

Pottermore rozeslal poslední e-maily

29. září 2011 v 22:09 Novinky - Ostatní


Před pár dny byla zveřejněna informace ohledně rozesílání potvrzujících e-mailů pro registraci na Pottermore. Šťastně přesně milion registrovaných může nyní nahlédnout do internetového světa Harryho Pottera. Pokud jste nestihli první kolo registrace a máte zájem se registrovat a sdílet zážitky s vašimi kamarády, kteří na rozdíl od vás toto štěstí měli, neváhejte se registrovat znovu a tentokrát určitě úspěšně. Další registrace se totiž spouští již brzy, tentokrát by ale už neměla být omezena na počet registrací.

Momentálně je na Pottermore přístupná první kniha. Získat body můžete za nalezení věcí, které sbíráte na interaktivních obrázcích, zda za vyhotovený elixír a jiné věci na hodinách. Rovněž můžete disponovat se svými účty u Gringottů a s galeonů dokupovat přísady do lektvarů, učebnice a jiné pomůcky.

Zatím můžeme jen odhadnout, kdy bude spuštěna i druhá kniha. Říká se, že by se mohla otevřít s příchodem nové registrace nebo až nezávisle koncem tohoto roku, či začátkem dalšího.

Zvol nejlepší kalendář Emmy Watson

29. září 2011 v 15:09 Novinky - Emma


Stránka emma-watson.net pravidelně pořádá soutěž o nejlepší kalendář herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová - Weasleyová). Zúčastnit už se nemůžete (zase příští měsíc), ale můžete hlasovat a pomoci tak zvolit nejlepší kalendář.

Hlasovat můžete pouze jedenkrát. Vyberte si pět kalendářů, které se vám nejvíce líbí (nemusí to být 5, může to být i jen 1) a seřadte je od podle toho, jak moc se vám zamlouvají.
A pak už stačí jen odeslat email na adresu: emmawatson.contest@gmail.com. Hlasovat můžete do konce září.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mezinárodní seznam dat vydání DVD a BD

29. září 2011 v 14:39 Novinky - Relikvie smrti 2


Společnost Warner Home Video, která zastřešuje celosvětovou video distribuci filmů o Harrym Potterovi, zveřejnila mezinárodní seznam termínů uvedení posledního dílu Harry Potter a Relikvie Smrti II. na DVD a Blu-ray.

Prvním státem na světě, ve kterém vyjde závěrečná Potterovka na domácích nosičích, bude Rusko. Film zde vyjde již 10. listopadu, tedy den před spuštěním masivního prodeje na americkém kontinentu. Jako poslední se dočkají svých DVD a BD paradoxně fanoušci z Velké Británie, a to 2. prosince. Z rozhodnutí amerického distributora nejsou vůbec nadšeni, svou nespokojenost netají ani na svých diskusních fórech.


MEZINÁRODNÍ SEZNAM DATUMŮ UVEDENÍ
FILMU HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI II.
NA BLU-RAY A DVD

Emma Watson na návštěvě ve Vogue

29. září 2011 v 14:29 Novinky - Emma


Herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová - Weasleyová) včera navštívila Vogue a Beuty Director Sarah Brown.


Na internetu se spekulovala, že si Emma zahraje Cosettu v novém ztvárnění Bídníků Victora Huga. Bohužel to není pravda.

Polibek Rona a Hermiony: nová fotka z natáčení

28. září 2011 v 14:39 Novinky - Relikvie smrti 2


Fanouškovská stránka SnitchSeeker.com zveřejnila na svém účtu na Facebooku novou fotografii z natáčení polibku Rona a Hermiony (Rupert Grint a Emma Watson) z filmu Harry Potter a Relikvie smrti - druhá část.Emma Watson na obálce Elle Canada

28. září 2011 v 14:29 Novinky - Emma


Herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová - Weasleyová) se objevila na titulní stránce listopadového vydání kanadského magazínu Elle. Autorem fotografie je Tom Munro.


Bonnie Wright na Artists for Women for Women International

28. září 2011 v 14:20 Novinky - Herci


Herečka Bonnie Wright (Ginny Weasley - Potter) se v úterý zúčastnila akce s názvem Artists for Women for Women International. Fotky Bonnie i s její maminkou si můžete prohlédnout níže.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dan Radcliffe na 27th Artios Awards

28. září 2011 v 14:09 Novinky - Dan


Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se v pondělí večer zúčastnil předávání cen Casting Society of America's 27th annual Artios Awards Ceremony.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Margery!

27. září 2011 v 19:29 Novinky - Herci


Dnes, 27. září 2011, slaví 98. narozeniny britská herečka Margery Mason.
Margery můžeme znát z filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Ztvárnila paní nabízející jídlo v Bradavickém expresu.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

J.K.Rowling obdržela Edinburgh University Benefactors Award

27. září 2011 v 19:10 Novinky - J.K.R.


Autorka Harryho Pottera J.K.Rowlingová obrdržela z rukou princezny Anny cenu Edinburgh University Benefactors Award.
Cenu obdržela za příspěvek 10 milionů liber pro nový pavilon pro léčbu roztroušené sklerózy. Jo bojuje právě proti této nemoci, jelikož její maminka na roztroušenou sklerózu zemřela.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

J.K.Rowling a Dan Radcliffe hovoří o Harry Potter castingu

27. září 2011 v 18:59 Novinky - Dan


Harry Potter: the Quest zveřejnilo nový teaser z rozhovoru herce Daniela Radcliffa (Harry Potter) a spisovatelky J.K.Rowlingové, který budeme moci najít ve speciálních bonusech na DVD Harry Potter a Relikvie smrti - druhá část.
Jo a Dan diskutují o tom, jak mladí herci získali role, o setkání Daniela s Davidem Heymanem a Stevem Klovesem...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3D plakáty Harryho a Voldemorta - pouze ve VB

26. září 2011 v 21:19 Novinky - Relikvie smrti 2


Warner Bros. má speciální překvapení pro britské fanoušky Harryho Pottera. Pokud o tomto víkendu - tedy od pátku 30.9. do neděle 1.10. - navštíví projekci Harryho Pottera a Relikvií smrti, obdrží navíc i 3D plakát s Harrym Potterem a Lordem Voldemortem.

Akce se vztahuje pouze na Velkou Británii.


15 nominací!

26. září 2011 v 21:10 Novinky - Relikvie smrti 2


Poslední Potterovka byla nedávno nominována na cenu Spike Scream Awards 2011. No a abychom to tedy zakončili, jak se patří, nebyla nominována jednou, ale dokonce patnáctkrát! Jednotlivé kategorie vám přinášíme v pokračování.

Pozor! Šanci hlasovat v této anketě máte i vy, proto si ji nenechte ujít! Linky na hlasování najdete také v pokračování novinky.

Vítězové budou vyhlášeni v sobotu, 15. října 2011, na slavnostním předávání cen a o tři dny později, tedy 18. října, budete moci sledovat tuto událost na televizních obrazovkách - pokud ovšem máte kanál Spike.


Všechno nejlepší, profesore Quirelle!

26. září 2011 v 14:59 Novinky - Postavy


Jak J.K.Rowling oznámila prostřednictvím Pottermore, slaví dnes narozeniny bradavický profesor Quirinius Quirell.

Quirinius se narodil jako dítě smíšeného původu, v 11 letech nastoupil do Bradavic a Moudrým kloboukem byl zařazen do Havraspáru.
Profesor Quirell se nám představil v knize Harry Potter a Kámen mudrců jako učitel obrany proti černé magii.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Soutěž o nejlepší skladbu z Ohnivého poháru - 1. kolo

25. září 2011 v 17:19 Soutěže

Soutěž o nejlepší skladbu z Ohnivého poháru - 1. kolo

Naše VELKÁ SOUNDTRACKOVÁ SOUTĚŽ se blíží do své poloviny. Už máme za sebou 9 kol a známe jméno nejlepší skladby z Kamene mudrců (Hedwig's Theme) a Tajemné komnaty (Harry's Wondrous World).

Přesně tak, než přejdeme ke čtvrtému potterovskému filmu, musíme vyhlásit výsledky finále o nejlepší skladbu z Vězně z Azkabanu.

Vítězem se tedy stává 21. Mischief Managed!. Tato skladba získala celkem 20 hlasů a velmi těsně tak porazila 7. A Window to the Past (19 hlasů).

Mischief Managed!


Kdo ji bude následovat?

Imelda Shaunton: Trailer k filmu The Awakening

25. září 2011 v 14:20 Novinky - Herci


Kde jinde by měl vzniknout duchařský film než na britských ostrovech? Na každém rohu tu najdete nějaký velký strašidelný dům či hnusná blata a místní mlhy jsou proslulejší než místní fotbalisté. Tvůrci The Awakening s tímhle vším evidentně počítají a v upoutávce nám servírují duchařinu, která snad ani čistší být nemůže. Lekačky fungují na jedničku, nepříjemná hudba se člověku překvapivě rychle dostane pod kůži a závěrečný rychlý sestřih naznačuje, že momentů s potenciálem zašpinit divákům trenky tady taky pár bude. Rebecca Hall i Dominic West jsou natolik dobří herci, že o tuhle stránku filmu bychom se strachovat neměli a fakt, že The Awakening až podezřele moc připomíná dnes již klasiku Ti druzí, rozhodně není na škodu. V rámci žánru jde o vynikající trailerové řemeslo. Film nejspíš do kin diváky, kteří k hororu potřebují krvavé hrátky Jigsawa nebo laciné domácí video, na kterém dva lidé deset minut spí a pak vrznou dveře, nenaláká. Ovšem milovníci duchařin a staré hororové školy by měli zpozornět.


HRAJÍ: Rebecca Hall, Dominic West, Imelda Staunton (Dollores Umbridge), John Shrapnel, Diana Kent

Všechno nejlepší, Kate!

25. září 2011 v 13:59 Novinky - Herci


Včera, 24. září 2011, oslavila 39. narozeniny britská herečka Kate Fleetwood.
Kate je nám známá především rolí Mary Cattermolové ve filmu Harry Potter a Relikvie smri - první část.


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Všechno nejlepší, pane!

25. září 2011 v 13:49 Novinky - Postavy


Milé čarodějnice a čarodějové, už jste si dnes vyčistili a naleštili své hůlky? Pokud ne, měli byste to neprodleně udělat, protože příkladná péče o hůlky je to, co pana Ollivandera potěší nejvíce, a dnes si zaslouží trochu extra radosti, protože právě dnes slaví své narozeniny.

Nikdo neví, kolik přesně, ale s určitostí můžeme říci, že není až takový starý, aby si osobně pamatoval založení svého obchodu. Ten založili jeho středomořští předkové v roce 382 př.nl po příjezdu na území Británie spolu s římskými vojsky.
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013