Srpen 2011

Nejoblíbenější postava fanoušků odhalena

31. srpna 2011 v 19:30 Novinky - Postavy


Vzpomínáte si ještě na letošní květen? Počasí se dalo snést, ve škole začínala honba za známkami a maturanti tlačili do hlav vše, co se jen dalo. A co se dělo v našem kouzelném světě?

Vydavatelství Bloomsbury vyhlásilo anketu a nejoblíbenější postavu z celé série knih o Harrym Potterovi.

A jak to skončilo? Koho zvolil svět svým nejoblíbenějším hrdinou? Absolutním vítězem je ...

SEVERUS SNAPEProsím o vaše hlasy.

31. srpna 2011 v 17:50 Novinky - Blog

Zdravím, dozvěděla jsem se, že tyto stránky byly nominovány v soutěži THE Best Blog 2011, kterou pořádá sunfree.blog.cz.
Soutěžím v kategorii blogů o Harrym Potterovi s blogy: velkecary.blog.cz, harrypotter-world.blog.cz a stupefy.blog.cz.

Pokud si myslíte, že pro-mudly.blog.cz je z těchto blogů o HP nejlepší, hlasujte ZDE.


Díky za každý hlas. Claire (admin)

O nové doprovodné knize k filmům...

31. srpna 2011 v 16:39 Novinky - Ostatní


Harry Potter: Page to Screen je kniha navazující na populární Filmové kouzla, které se koncem loňského roku dostali i na police českých knihkupectví.

Kniha bude mít tvrdou vazbu a na anglické pulty se dostane 25. října tohoto roku. Je přeplněná okouzlujícími detaily a stovkami dosud nezveřejněných fotek a ilustrací, které nám poskytují hluboký pohled do vnitřní práce na světě Harryho Pottera. Kniha rozuzluje některé nejbizarnější záhady, například jak se Harryho neviditelný plášť stal viditelným, které stvoření vyžadovalo nejvíce make-upu a proč Moudrý klobouk jako loutka tak velmi selhal. Kniha nám také přiblíží některá témata, jako například dopad smrti Richarda Harrise na herce a tvůrce a názory mladých herců na vyrůstání na scéně.

Spolu s rozsáhlými podrobnostmi o hercích a tvůrcích filmů, je tato bohatě ilustrovaná kniha oficiálním náhledem poza kamery na umění a tvorbu té nejúspěšnější filmové série v historii, vyprávěnou mudly, kteří udělali kouzla skutečnými!


Zda bude kniha vydána i v češtině, se zatím neví, avšak pokud budeme mít nějaké informace, určitě vám dáme vědět.

Cena knihy by se v přepočtu měla pohybovat okolo 50 eur.

Společný photoshoot Toma Feltona a Ruperta Grinta

31. srpna 2011 v 10:19 Novinky - Herci


Herci Tom Felton a Rupert Grint (Draco Malfoy a Ron Weasley) nafotili o letošních prázdninách v Los Angeles společný photoshoot pro Band of Outsiders Fall 2011 collection. Zatím jen nekvalitní fotografie si můžete prohlédnout níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soutěž o nejlepší skladbu z Tajemné komnaty - FINÁLE

30. srpna 2011 v 23:00 Soutěže

Soutěž o nejlepší skladbu z Tajemné komnaty - FINÁLE

Kdo bude následovat Hedwigs Theme do SuperFinále?

Tajemstvím zahalené DVD

30. srpna 2011 v 22:49 Novinky - Relikvie smrti 2


Ve většině českých a slovenských kin pomalu dobíhá závěrečný díl potterovské série do cílové rovinky a v průběhu blížícího se prvního podzimního měsíce dá klimatizovaným multiplexům navždy sbohem, abychom jej mohli ke konci roku přivítat na DVD a Blu-ray discích v pohodlí našich obýváků a přiložit ho na poličku k předchozím dílům. Abychom věci uvedli hned v úvodu na pravou míru, Warner Bros. o DVD a Blu-ray verzích filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. dosud nepotvrdilo vlastně vůbec nic a zůstávají tak zahaleny rouškou tajemství.

Přesto se v druhé polovině srpna objevilo na internetu několik předběžných neoficiálních obalů, náhled menu a předběžné termíny vydání.

Z aktuální nabídky dáváme do vaší pozornosti online návrhy německého Blu-ray obalu, limitované edice v plechovém obalu a vizi francouzské sběratelské edice.

Také bylo zveřejněno i možné grafické zpracování italského DVD menu. Podle názoru některých HP stránek by mohlo jít o oficiální verzi. Zda je to však opravdu tak, ukáže čas. Svůj názor si můžete udělat na základě následující ukázky:


Trailer k filmu Page Eight + plakát s Gary Oldmanem

30. srpna 2011 v 9:39 Novinky - Herci


Přinášíme Vám trailer k filmu Page Eight, kde se objeví nejedna potterovská hvězdička.


Johnny Worricker (Bill Nigry - ministr Brousek) pracuje již dlouhá léta jako důstojník M15. Jeho šéf a nejlepší přítel Benedict Baron (Michael Gambon - Albus Brumbál) náhle zemře a zanechá po sobě záhadný soubor, který ohrožuje stabilitu organizace. Mezitím, zdánlivě náhodné setkání s Johnnyho okouzlující sousedkou a politickou aktivistkou Nancy (Rachel Weisz) se zdá být až příliš štastným na to aby bylo pravdivé. Johnny je nucen opustit svou práci a posléze i imunitu, aby mohl zjistit pravdu. Page Eight je současný špionážní film televize BBC, ve kterém jsou zpracována témata problémů inteligence a morálních hodnot charakteristických pro nové století.

imagebam.com

Hrají: Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Rachel Weisz, Bill Nighy (ministr Brousek), Michael Gambon (Albus Brumbál), Felicity Jones, Ewen Bremner, Judy Davis, Tom Hughes, Saskia Reeves

Náhled na DVD Relikvie smrti + nový plakát

30. srpna 2011 v 9:20 Novinky - Relikvie smrti 2


Amazon France zveřejnilo možný náhled na Harry Potter a Relikvie smrti 2. dvoudiskovou edici, která by měla být uvedena na trh 30. listopadu 2011. K edici je připojen také nový momentový plakát s Lordem Voldemortem.

imagebam.com

Před 14 dny jsme Vás informovali o vydání osmi filmové DVD kolekce, ke které bude připojena také Bezová hůlka. Nyní Vám přinášíme náhled na celou kolekci ve vysokém rozlišení.

imagebam.com

Photoshoot Toma Feltona pro The HF Magazine

30. srpna 2011 v 8:59 Novinky - Herci


Tom Felton (Draco Malfoy) letos v létě v LA nafotil nový photoshoot pro The TF Magazine.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Potterovky online

29. srpna 2011 v 22:20 Novinky - Ostatní


Internetový portál nejsledovanější slovenské televize Markíza spustil pro širokou veřejnost novou službu Voyo, která funguje jako online Filmotéka a videopůjčovna. Za určitý poplatek tedy umožňuje přehrát přímo na vašem počítači aktuální kinohity, které se dostaly na DVD. Nechybí mezi nimi ani filmové potterovky, konkrétně první čtyři díly (1,50 € / přehrání) a Relikvie Smrti I. (2,30 € / přehrání), které se ihned po spuštění zařadili mezi nejprodávanější tituly. Má to zatím jen jednu chybičku: Podívat se dají v kombinaci s českými titulky nebo českým dabingem.

I když si většina fanoušků určitě spíše shromáždí celou originální DVD nebo Blu-ray kolekci se slovenskou jazykovou a titulkovou verzí, účelem je hlavně informovat o nové možnosti jak se legálně dostat k novým filmům v DVD kvalitě přímo na internetu - filmy o Harrym Potterovi nevyjímaje.

Tom Felton: Videa z FanExpo

29. srpna 2011 v 21:39 Novinky - Herci


Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se zúčastnil torontského FanExpo Canada 2011. Tom mimo jiné zodpověděl na otázky fanoušků. Na videa z této akce se můžete podívat níže.


Nová fotografie Emmy Watson.

28. srpna 2011 v 21:30 Novinky - Emma


Herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová) se objevila na stránkách francouzského časopisu Madame Figaro.
Časopis Emmě věnoval celkem 3 stránky, na kterých zveřejnil rozhovor a novou fotografiie, kterou nafotil fotograf Tom Munro.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Útržky z rozhovoru:

Nepopsané plakáty k Relikviím smrti 2

28. srpna 2011 v 21:10 Novinky - Relikvie smrti 2


Filmová společnost Warner Bros. znovu zveřejnila celkem 20 plakátů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - druhá část ve vysokém rozlišení. Žádný nový plakát nehledejte, všechny plakáty už byly zveřejněny. Dnes Vám je však přinášíme nepopsané, není na nich ani logo filmu ani datum premiéry.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

První náhled na nový parfém Emmy Watson.

28. srpna 2011 v 17:09 Novinky - Emma


Přinášíme Vám první obrázek parfému Tresor Midnight Rose, jak jej budete moci spatřit na pultech českých a světových obchodů. Jak všichni víme, tento parfém od značky Lancôme reprezentuje herečka Emma Watson - představitelka Hermiony Grangerové.
Celá kampaň k parfému se oficiálně rozběhne v listopadu tohoto roku.

imagebam.com imagebam.com

Dvě krátké zprávy

28. srpna 2011 v 16:10 Novinky - Dan


Nebudete náhodou 17. února 2012 v Mexiku?

Ne? Škoda, protože kdybyste byli, měli byste šanci potkat Daniela Radcliffa, který tam tehdy bude. Pracovně. Odhalí pamětní plaketu na divadle Harlekýn při příležitosti 18. výročí uvedení hry La dama de negro režiséra Rafaela Perrina, který ho osobně pozval jménem celého produkčního týmu hry.

Proč právě Daniela? Nuže, jak jste si zřejmě přeložili / domysleli, La dama de negro není nic jiného než Žena v černém. Divadelní hra pod Perrínovou režisérskou taktovkou měla v Mexiku premiéru 17. února 1994. Při příležitosti 18. výročí je zároveň naplánována mexická premiéra stejnojmenného filmu s Danielem v hlavní roli.

V současnosti má však Daniel podle všeho jiné starosti.

Šok pro fanynky: Herec Daniel Radcliffe alias Harry Potter chystá svatbu

28. srpna 2011 v 16:00 Novinky - Dan

Zdroj: super.cz

Britský herec Daniel Radcliffe (22), jehož kariéra je nerozlučně spjata s postavou kouzelníka Harryho Pottera, chystá svatbu. Informace, kterou zveřejnil deník The Sun šokuje o to více, že jen málokdo dosud věděl, že má Dan přítelkyni.

Mladý herec svůj vztah s o dva roky starší Rosanne Coker důsledně tajil na přání filmových studií. Ty se totiž obávaly, že by se tak Daniel stal pro fanynky potterovské série méně atraktivní. Jakmile ale přišel do kin poslední díl Harry Potter a Relikvie smrti 2, herec přestal svůj vztah skrývat.

"Jsou do sebe bláznivě zamilovaní, Dan si ji chce vzít," prozradil deníku jeden z hercových kamarádů. Jeho láska je natolik silná, že sebral odvahu a svou milou už požádal o ruku. Daniel se s Rosanne seznámil, když pracovala jako asistentka při natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti 1.

Tom Felton zdraví fanoušky na FanExpo 2011

28. srpna 2011 v 13:39 Novinky - Herci


Potter herec Tom Felton (Draco Malfoy) přiletěl do Toronta, aby se tento víkend zúčastnil Fan Expo Canada 2011. Tom Felton také mimo jiné pozdravil fanoušky a rozdal pár autogramů. Na fotky se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Celý rozhovor Bonnie Wright pro Haute Muse

26. srpna 2011 v 19:29 Novinky - Herci


Přinášíme Vám kompletní rozhovor s herečkou Bonnie Wright (Ginny Weasley Potterová), který poskytla pro Haute Muse Magazine. Bonnie se rozhovořila o práci na sériie Harry Potter, o filmu Filozofové, který natáčí v Indonésii a její budoucnosti jako herečka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Něco k Ženě v černém

26. srpna 2011 v 19:09 Novinky - Dan


V novém čísle časopisu Empire je článek o natáčení Ženy v černém, v němž Daniel vypráví o tom, jak se naladil na mentalitu vdovce, který zahrnoval i literaturu o lidech, kteří ztratili své blízké a o ztvárnění otce ve viktoriánské době. U článku byl i nový záběr z filmu - Dan se svíčkou v ruce.

Dan:

"Myslím, že moje volba této role jako první po Harrym Potterovi byla správná. Protože je odlišná tím, že hraji otce, a je to trochu dospělejší film, ale není to až takový skandální rozdíl, aby lidé říkali: 'Oh, příliš se snaží; pokouší se nás šokovat, abychom si mysleli, že nyní je již jiný. 'Mám pocit, jakoby jsem odebral trochu munice, kterou by lidé mohli po mně házet. "

O ztvárnění otce:

"Tady jsem trochu podváděl. Na konkurz na roli mého syna jsem dostal svého synovce ... a on byl velmi dobrý a tu roli dostal! Znám ho od narození, takže tam už je jistá chemie; v našem vztahu je hodně lásky. Takže jsem měl štěstí."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tajemná komnata dnes na TV Nova.

26. srpna 2011 v 15:20 Novinky - Tajemná komnata


Dnes, 26. srpna 2011, bude od 20:00 vysílat TV Nova druhý film z celosvětově úspěšné potterovské ságy: Harry Potter a Tajemná komnata. Zítra od 8:45 můžete sledovat jeho opakování.


Příští pátek, tedy 2. září 2011, bude odvysílán třetí díl: Harry Potter a vězeň z Azkabanu.

Hermiona Emma Watson si nastěhovala milence k tatínkovi

25. srpna 2011 v 22:30 Novinky - Emma

Zdroj: super.cz

Herečka Emma Watson nechce utrácet za vlastní bydlení v Londýně. Soukromí vyměnila za levnější variantu - pobyt u otce. Ten má velký dům na severu města a své dceři nabídl nejvyšší patro. Představitelka Hermiony z filmů o čaroději Potterovi si tam nastěhovala i svého nového milence Johnnyho Simmonse.

"Mezi Emmou a Johnnym to začíná být docela vážné, takže ho chtěla vzít do Londýna, aby se potkal s jejími rodiči. Užili si spolu báječné časy. Emma zná celé město jako své boty, takže je nejlepší průvodkyní po Londýně, jakou může Johnny mít. Prošli všechny turistické atrakce, ale také ho vzala na trhy a do několika skvělých hospod. Jezdili na kole nebo ekologickými vozítky," píše The Sun.

Simmons nepatří zrovna mezi modely, ale nemusí to slyšet právě od své přítelkyně. Ta dala nedávno přitom velmi rázně najevo, že nebude chodit s pohlednými muži, když prohlašovala, že hezcí chlapi ji nudí a že by s nimi nerandila. "Když je někdo hezký na pohled, začne být nudný do deseti minut," tvrdila Emma.

HP kryty na iPhone

25. srpna 2011 v 12:29 Novinky - Ostatní


Internetový obchod filmové společnosti WarnerBros. představil novou kolekci krytů na iPhone. Exkluzivní kryty proti poškození jsou laděny k Bradavicím, či k bradavickým kolejím, k samotnému logu Harryho Pottera, k postavám (profilové fotky jsou použity z photoshootu k Relikviím Smrti) a mnoha jiným tématům. Momentálně je na každý jeden zakoupený kryt poskytnuta sleva 11%, tedy z původních 44,95 $ vás to teď bude stát jen (jen?) 39,95 $. Objednávat můžete na -této stránce- .Emma Watson v zahraničních časopisech

25. srpna 2011 v 11:10 Novinky - Emma


Company out - Velká Británie

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Film Dienst - Německo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Stern-view - Německo

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

TVstar - Česká republika

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

School Diary, Grazia, Lumiere, You - Ukrajina, Rusko, Rusko, Jižní Afrika

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Angelico!

25. srpna 2011 v 10:39 Novinky - Herci


Dnes, 25. srpna 2011, slaví 19. narozeniny herečka Angelica Mandy.

Angelica Joyce Mandy se narodila v srpnu 1992 Vendy Mandy a Robertu Ogilvie v její rodném městě Bath, Anglie. Angelica má nevlastní sestru Jesse Mandy. Má dvě sestřenice Iris Andrews a Gabriel Andrews. Maia Richmond a Jessie Good jsou dvě dobré kamarádky její rodiny. Angelica má tmavší blond vlasy a šedo-zelené oči. Většinou nosí kontaktní čočky, proto má rozdílnou barvu očí na mnoha obrázcích. Její premiéra jako herečky začala ve filmu Vanity Fair (Jarmark Marnosti) 2004 když jí bylo 12 let. Hrála podobu Reese Witherspoons v mladé versi, mladou Rebeccu (Becky) Sharp. Becky Sharp je hlavní role ve filmu.

Angelica je mnohem více slavná rolí ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár 2005, kde hraje Gabriellu Delacour, mladší sestru Fleur Delacour, která je šampionkou tří kouzelníku z French Beauxbatons Academy. Gabriella má stříbřité blond vlasy a tmavě modré oči. Angelica se neobjevila v žádném jiném filmu než v těchhle dvou, ale plánuje si práci jako casting director.

ANGELICE PŘEJEME VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

První oficiální plakát k Ženě v černém

24. srpna 2011 v 21:49 Novinky - Dan


Empire zveřejnilo první oficiální plakát k nejnovějšímu thrilleru Daniela Radcliffa (Harry Potter) Žena v černém.
Na plakátu je polovina Danielovi tváře a nápis: Věříš v duchy? (Do you believe in ghosts?), nechybí logo filmu a datum uvedení do kin.DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013