Květen 2011

Design: Ginny Weasleyová

31. května 2011 v 20:09 Designy blogu
ČERVEN 2011
Ginny Weasley

Oficiální banner: Severus Snape

31. května 2011 v 19:49 Novinky - Relikvie smrti 2

Další z kolekce oficiálních bannerů k Relikviím Smrti II., prostřednictvím kterých Warner Bros. prezentuje klíčové postavy posledního potterovské filmu, patří Severusi Snapeovi. Snape se v závěrečné části představí jako úřadující ředitel Bradavické školy čar a kouzel, ve funkci do kterého jej dosadil lord Voldemort. Tomuto poslání odpovídá i zpracování následujícího banneru. Jeho pozadí tvoří zničený interiér hradu.
Po kliknutí na obrázek se Vám banner zobrazí v původní velikosti.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky Toma pro Bullett Magazine + nový facebook

31. května 2011 v 19:39 Novinky - Herci

Potter herec Tom Felton nafotil letos v dubnu novou sérii fotek, která vyjde v nejnovějším čísle Bullett Magazine.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V březnu tohoto roku spustilo Warner Bros Studio Tour London své oficiální webové stránky. Tyto stránky nabízejí informace o Harry Potter výstavě, která bude slavnostně otevřena na jaře roku 2012. Nyní je k dispozici i facebooková stránka, kde se dozvíte ty nejnovější informace.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oficiální banner: Draco

30. května 2011 v 19:39 Novinky - Relikvie smrti 2

Dnes se začíná nový týden a s ním přichází i pokračování série oficiálních bannerů propagujících film Harry Potter a Relikvie Smrti II., které již brzy najdou své místo v kinech po celém světě. Jako šestý v pořadí přichází banner s Dracem Malfoyem a novými troskami Bradavic, nechybí ani nápis Vše končí a datum americko-britské premiéry.
Po kliknutí na obrázek se Vám banner zobrazí v původní velikosti.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Poslední možnost zapsat se a přihlásit.

30. května 2011 v 17:49 Novinky - Blog
!!! Poslední možnost zapsat se a přihlásit !!!

Ráda bych připomněla všem svým sb, že probíhá zápis, který skončí zítra, 31. května 2011.
Pokud jste se nezapsali, moc prosím, aby jste to udělali zde.

Zítra také skončí možnost přihlásit se do Soutěže O Nejlepší Povídku. Pokud by ještě někdo měl zájem se přihlásit, může tak udělat zde.Claire (admin)

Nové video s Jasonem Isaacem.

30. května 2011 v 14:39 Novinky - Herci

Z potterherců poskytl i Jason Isaacs rozhovor pro Empire Magazine. Nejvíce mluvil o své postavě Luciuse Malfoye, dramatické změně svého syna Draca a také o změně narcistického Luciuse na smrtijeda.
Empire Magazine také zveřejnil krátké video.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soundtrack k Relikviím Smrti II. je dokončen.

29. května 2011 v 20:08 Novinky - Relikvie smrti 2

Již za 45 dní dorazí do českých kin závěrečný díl filmové série o nejznámějším čaroději, který ponese název Harry Potter a Relikvie Smrti II. Dosud zveřejněné ukázky naznačují, že se dočkáme velkolepých akčních, tak i emotivních scén. No a právě ty podbarví filmová hudba skladatele Alexandra Desplata. Stejně jako u soundtracku k Relikviím Smrti I. tak i na tomto nejnovějším spolupracuje s Desplat se skladatelem Conradem Popem, který v pátek na své facebooková nástěnce potvrdil jeho dokončení.

"Právě jsme s Alexandrem Desplatem a Londýnským symfonickým orechestrem dokončili nahrávání soundtracku k poslednímu Harrymu Potterovi na Abbey Road. Je tomu již více než 10 let, co jsem spolu Johnem Neufeldem spolupracoval na hudbě pro Johna Williamse k prvnímu filmu. Pět filmů (přinejmenším pro mě) a s nimi spojené stovky tisíc poznámek jsou konečně na konci. Těžko tomu můžu uvěřit."

Emma o Lancôme, HP filmech, Danovi a Brownu

29. května 2011 v 16:28 Novinky - Emma

V nedávném rozhovoru pro Vanity Fair Italia Emma Watson vyprávěla něco o její spolupráci s kampaní značky Lancôme, o přátelství s Danielem Radcliffem a jeho práci v Jak uspět ..., jaký na ni měly vliv poslední dny natáčení Relikvií Smrti II., a také prozradila pár zajímavostí ze svého života.

- Jaké to je být zpátky ve městě, kde jsi se narodila?
V Paříži vždy pociťuji nostalgii. Moje druhé jméno je Charlotte a část mé rodiny tu pořád žije.

- Kde jsi vyrostla?
V Marais, ale tehdy to nebylo takové, jaké je to dnes. Otec mě tam vzal na večeři, ale bylo to úplně jiné místo.

- Měla jsi klid?
Bylo to klidnější než v Londýně. Zastavovali mě jen turisté. Pařížané se sami cítí trochu jako celebrity, takže se se mnou nefotili.

- Je to kvůli tvému francouzskému původu, že tě Glamour UK jmenoval nejelegantnějším ženou na světě?
(Smích). Možná. Mám ráda módu. Můj styl je mix dvou věcí - být vkusná bez snahy vyhledávat pozornost za každou cenu. Miluju jednoduché věci. Pár doplňků a ne mnoho make-upu.

- Teď, když si vyhrála tento titul, nejsi ve stresu, když se ráno oblékáš?
Mnohem více než dříve. (Smích). Jakmile uvidím něco, co se mi líbí, pomyslím si: "Ztratím kvůli tomuto oblečení titul?" Ale nakonec se rozhodnu podle sebe.

Video s Matthem Lewisem + fotky z twitteru

29. května 2011 v 10:09 Novinky - Herci

Na internetu je nyní online k vidění video s filmovým představitelem Nevilla Longbottoma: Matthem Lewisem. Toto video natočil Empire Magazine u příležitosti vydání speciální edice. Matthew Lewis poskytl časopisu také krátký rozhovor, kde se rozmluvil o dramatické změně Nevilla oproti předchozím filmům a také jak moc jej ovlivnil David Yates.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TV spot od WB a jiné

28. května 2011 v 20:59 Novinky - Relikvie smrti 2

Warneři na dnes připravili pro fanoušky namísto dalších bannerů k Relikviím Smrti II. internetovou premiéru své druhé oficiální TV upoutávky. Ani tentokrát se však předčasně netěšte na nové záběry, filmová společnost totiž pokračuje v marketingové taktice "ukázat co nejméně". Spot se tedy nese v minutu a půl dlouhém sestřihu oficiálního traileru.


V americké relaci The Ellen DeGeneres Show byl navíc minulý týden odvysílán klip k blížící se premiéře poslední potterovky a vlastně i k nadcházejícímu závěru celé série. Úvod tvoří záběry z první kamerové zkoušky hlavních hereckých představitelů před 10 lety, následují ukázky z předchozích dílů a nakonec i ty z Relikvií Smrti II. Pokud si prohlédnete video velmi pozorně, uvidíte v něm tři nové záběry: Rona a Hermionu jak vysílají zaklínadla v Komnatě (0:31), Voldemorta přicházejícího do Bradavic po viaduktu (0:40), Harryho, Rona a Hermionu, letících před zložárem v Komnatě (0:44).


Nová videa s dvojčaty

28. května 2011 v 14:39 Novinky - Herci

Herci James a Oliver Phelps se rozmluvili o jejich životě, který byl z poloviny propojený s natáčením Harryho Pottera. A také se nezapomněli zmínit o závěrečném filmu série a dramatickém obratu jejich postav právě v Relikviích smrti II. A na závěr promluvili o svých budoucích projektech. Rozhovory vznikly pro Empire Magazine.imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Oficiální banner: Voldemort

27. května 2011 v 20:59 Novinky - Relikvie smrti 2

Série nových bannerů propagujících film Harry Potter a Relikvie Smrti II. se dnes rozrostla o další kus. Harryho a jeho přátele nejnověji střídají představitelé temné strany. Prvním z nich není nikdo jiný než lord Voldemort s bezovou hůlkou ukradenou z Brumbálovy hrobky. Plakát dotvářejí ruiny jednoho z bradavických nádvoří a padající trosky. Jde vlastně o zrcadlově otočené pozadí z Harryho banneru. Jeho zveřejnění na sociální síti bylo obohaceno o citát z traileru k poslední potterovky: Přijď za mnou a čel svému osudu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prolog

27. května 2011 v 14:39 Vyprávěj

PROLOG

Autor: Claire (admin)

"No tak, Davide, Hermiono, honem do postele."

Nové fotky z kampaně Lancôme, kompletní kolekce od Marka Demsteadera

27. května 2011 v 11:59 Novinky - Emma

Dvě nové fotky Emmy Watson z její kampaně Lancôme Trésor Midnight Rose perfume byly publikovány v nejnovějším čísle italského magazínu Vanity Fair Italia.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Na internetu byla také zveřejněna kompletní kolekce Emminých obrazů od umělce Marka Demsteadera. Tato sada obrazů bude vystavena toto léto v galerii Panter & Hall na Bury Street v Londýně. Deset procent z výdělku získá charitativní organizace CAMFED International.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotka Rona a Hermiony z natáčení.

27. května 2011 v 11:39 Novinky - Relikvie smrti 2

Dvě nové fotky Emmy byly zveřejněny v nejnovějším čísle italského magazínu Vanity Fair Italia. Na první fotce můžeme vidět Emmu Watson společně s Rupertem Grintem a Davidem Yatesem. Pravděpodobně se jedná o fotku z natáčení filmového polibku.
Na druhé fotce je Emma během focení pro Empire Magazine a Harry Potter ultimate celebration.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

První video z natáčení The Perks of Being a Wallflower

27. května 2011 v 11:29 Novinky - Emma

Na internetu je nyní online první video z natáčení Emmina filmu The Perks of Being a Wallflower.
Ve videu můžeme vidět Emmu jako Sam stojící na autě, kterým jedou kluci (Logan Lerman) po Pennsylvánii.


Bonnie mluví o HP, The Philosophers a Live Below the Line.

27. května 2011 v 10:29 Novinky - Herci

Bonnie Wright vystoupila v talk show Loose Women na televizi ITV. Mluvila o své účasti na charitativním programu The Global Poverty Project's Live Below the Line, také o práci na Harry Potter filmech a o jejím nadcházejícím thrileru The Philosophers.


Oficiální banner: Neville

26. května 2011 v 20:19 Novinky - Relikvie smrti 2

Warner Bros. i dnes večer pokračuje ve zveřejňování nových charakerových plakátů k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Pokud jste po Harrym, Hermioně a Ronovi čekali nějakého zástupce temné strany, budete možná překvapeni. Svého vůbec prvního samostatného banneru v celé éře filmových potterovek se totiž dočkal tentokrát zakrvácený Neville Longbottom svírající ve svých rukou meč Godrika Nebelvíra, kterým zničí jeden z Voldemortových viteálů - jeho věrného hada Naginiho. V pozadí se nachází viadukt vedoucí k Bradavickému hradu a zároveň sehrávající ve filmu podstatnou roli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Your Harry Potter experience...in a word

26. května 2011 v 16:49 Novinky - Herci

Ve velké Británii dnes vychází nové číslo časopisu Empire se speciální přílohou věnovanou fenoménu potterovek. Při této příležitosti také oficiální stránka časopisu přináší různé obrazové materiály a rozhovory. Dnes přišli s kratičkým videem vykazující ohromný nápad - Harry Potter jedním slovem.

Oslovili představitele několika postav s tím, že mají jedním slovem vyjádřit svou zkušenost z natáčení potterovek.


Rupert: Jedním slovem?
Emma: Myslím, že musím říct kouzelné.
Dan: Nezapomenutelné.
Tom: Život měnící, skutečně, myslím. To jsou dvě slova, ne jedno.
Robbie: Lepidlo. (Naráží na aplikaci své masky a kostýmu.)
Bonnie: Inspirující.
Rupert mlčky dumá.
Michael: Dobrá.
Jason: Báječně šťastná. To je jedno slovo, pokud to řeknete velmi rychle!
Rupert mlčky dumá.
James: Super.
Rupert: Hm?
Oliver: Legendární.
David: Hysterická.
Rupert: Oh, sorry.
Evanna: Vznešená.
Matthew: V pořádku. Co?
Rupert: Jednoduše řeknu ... řeknu ... jedno slovo.
Timothy: Znamenitá.
Rupert: Fenomenální.

Jakým slovem by jste vy vyjádřili vše, co se pojí s Harrym Potterem? Co třeba heart-breaking?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Wille.

26. května 2011 v 14:19 Novinky - Herci
Všechno nejlepší, Wille.

Dnes, 26. května 2011, slaví své 15. narozeniny mladý britský herec William Dunn, Tento herec se nám teprve představí a to v Relikviích smrti 2 jako syn Harryho a Ginny Potterových: James Sirius Potter.

Všechno nejlepší Wille, hodně štěští, zdraví, lásky, úspěchů....

Nové promo fotky z Relikvií smrti II.

26. května 2011 v 13:49 Novinky - Relikvie smrti 2

Dvě nové promo fotografie z filmu Harry Potter a Relikvie smrti II. jsou online k vidění.
Na první můžeme vidět zakrváceného Rona, Harryho a Hermionu v oblečení pro velkou bitvu. Na druhé fotce je zničený Harry, sedící na schodech Brumbálovy pracovny. Pravděpodobně je to fotka ze scény, kdy viděl Snapeovy vzpomínky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechno nejlepší, Heleno.

26. května 2011 v 13:29 Novinky - Herci

V dnešní krásný slunečný den oslavuje své 45. narozeniny vynikající britská herečka Helena Bonham Carter.
Helenu jsme mohli vidět ve velkém množství filmů. Mezi její nejznámější filmy patří Alenka v říši divů, Králova řeč, Karlík a továrna na čokoládu...Nám je však nejlépe známá jako věrná následovnice Temného Pána: Bellatrix Lenstrange. Helenu v této roli naposledy uvidíme již za necelých 50 dní a také uvidíme, jak se jí podařilo ztvárnit Hermionu Grangerovou.

Heleně tedy přejeme všechno nejlepší, hodně lásky, zdraví, štěští, hodně filmových rolí a také i toho Oscara.

Zajímavosti, drby
- Měří 1,64 m.
- Pět let žila s Kennethem Branaghem (Zlatoslav Lockhart).
- Často spolupracuje s režisérem Timem Burtonem. Od roku 2001 jsou zasnoubení, v roce 2003 se jim narodil chlapec Billy Ray. V prosinci 2007 následovala dcera Nell.
- Plynně hovoří francouzsky.
- Její otec byl po operaci mozku těžce paralyzován.
- Na festivalu v Cannes byla v roce 2006 členkou poroty.
- Její bratr Edward je manželem Victorie Studd.
- Je blízkou přítelkyní Johnnyho Deppa, který je kmotrem prvorozeného syna Heleny.

Relikvie smrti na Giffoni Film Festival.

26. května 2011 v 12:49 Novinky - Relikvie smrti 2

Harry Potter a Relikvie smrti - část II. zahájí Giffoni Film Festival v severní Itálii ve čtvrtek, 12. července 2011. Zatím nevíme, jestli se na festivalu objeví někdo z herců nebo ze štábu.

Lístky na festival jsou dostupné pro učitele, filmové studenty, kulturní asociace, organizace, univerzity. Lístek bude stát 30 euro. Pro více informací klikněte zde.

James & Oliver Phelps se připojili ke Global Sparkle.

26. května 2011 v 12:39 Novinky - Herci

Harry Potter herci James a Oliver Phelps se připojili ke Global Sparkle, kde budou nahrávat videa. Na těchto videích budou zachyceni právě James a Oliver Phelps v průběhu celého roku. Tyto videa budou zahranovat mj. i různé propagační akce k filmu Harry Potter a Relikvie smrti - část 2.

Pro více informací se podívejte na videa, kde dvojčata vysvětlují proč se v první řadě zapojily (v prvním videu se letmo objeví i Matthew Lewis). Další videa ukazují, jak si dvojčata vybírala obleky pro světovou premiéru Harryho Pottera a Relikvie smrti - část 1. v Londýně, kurz golfu v Los Angeles, kde se dvojčata setkaly s filmaři pro jejich budoucí projekty.Nové fotky Emmy Watson.

26. května 2011 v 11:39 Novinky - Emma

Emma Watson, u příležitosti svých 21. narozenin tento duben, se podílela na spolupráci s anglickým umělcem Markem Demsteaderem, který nakreslil 34 portrétů této Harry Potter herečky.
Obrazy budou vystaveny v Panter & Hall Gallery na Bury Street v Londýně od 15. června do 1. července 2011. Deset procent z výdělku půjde na charitu vybranou samotnou Emmou: CAMFED International.

Některé z Emminých portrétů si můžete prohlédnout níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013