Duben 2011

Tom mluví o novém filmu.

30. dubna 2011 v 20:59 Novinky - Herci

Tom Felton, který se nám všem vryl do paměti jako nezapomenutelný Draco Malfoy, je další z hvězd potterovek, který pokračuje ve své herecké kariéře i po skončení natáčení všech filmů. Nejnověji se objeví ve filmu Rise of the Planet of the Apes, který se dostane do kin 5. srpna tohoto roku. Po zveřejnění traileru se Tom rozhodl MTV odhalit něco o své postavě ve filmu.

MTV: Musí to být příjemná změna vidět sama sebe ve filmu bez vybledlých blonďatých vlasů Draca Malfoye.
Tom: Sranda, že to říkáš, protože poprvé když jsme šli do Vancouveru kvůli obrazovým zkouškám, tak mě tam měli v mém outfitu a Rupert (režisér) řekl:
"Líbí se mi to, ale potřebuješ blond vlasy. Potřebuji, aby si vypadal jako Kaliforňan." Já na to:
"Vážně? Opravdu? " A on:
"Ano," a já na to:
"OK, pokud je to to, co skutečně chceš." Pak mě šťouchl do žeber a řekl, že mě jen natahoval. Ale on byl první kdo mi řekl:
"Chceme, aby si vypadal tak odlišně, jak je to jen možné." To bylo milé, protože mě chtěl na základě toho, co viděl v Potterovi, ale také chtěl něco naprosto rozdílné.

Nové fotky z twitteru.

30. dubna 2011 v 17:10 Novinky - Herci

Herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) zveřejnil na svém twitter účtu fotku, kde se nachází před maketou královského páru.
Další tři fotky zveřejnil na svém twitter účtu herec Ryan Turner (Hugo Weasley). Na první fotce je Ryan společně se svojí sestrou. Na druhé fotce je zachycen s vlajkou Velké Británie, oslavuje svatbu Kate a Williama. Na třetí fotce se nachází na jedné z anglických pláží.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Co je nového u Daniela?

30. dubna 2011 v 13:10 Novinky - Dan

Daniel Radcliffe je v současnosti velmi zaneprázdněný mladý muž, nejen po pracovní stránce, ale i co se týče společenského života s prací souvisejícího.

Daniel se objevil na titulce dubnovo-květnového čísla časopisu Gotham (=jedna z přezdívek New Yorku), kde byl zveřejněn i rozhovor s ním (o divadle, o radostech života v New Yorku a broadwayské herecké komunitě). Při této příležitosti byl Daniel v úterý hostitelem na titulkové party, kde poskytl několik dalších rozhovorů.

Fotky z focení pro časopis Gotham

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter je sledovanější než William a Kate

30. dubna 2011 v 11:59 Novinky - Relikvie smrti 2

Co mají společného Harry Potter a novomanželský pár William a Kate? Kromě toho, že všichni tři pocházejí z Velké Británie, tak je tu společné ještě něco: obrovská pozornost ze strany uživatelů internetu, se kterou se momentálně potýkají. Před dvěma dny byl zveřejněn první oficiální trailer k závěrečnému filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Za první desítky hodin od internetové premiéry upoutal pozornost milionů lidí po celém světě. Svou sledovaností na světovém videoportálu dokonce předběhl i královskou "svatbu století".Emmino oficiální prohlášení

29. dubna 2011 v 22:19 Novinky - Emma

V návaznosti na nedávné "zaručené zprávy ", které kolovaly (bulvárními) médiemi a o kterých jsme vás informovali i my, Emma Watson dnes aktualizovala svou stránku a přidala následující oficiální prohlášení:

"Milí všichni,

cítila jsem potřebu, abych vám všem oznámila, že důvod, proč jsem si dala jednosemestrovou přestávku na Brownově univerzitě, neměl nic společného se šikanou, jak poslední dobou naznačovaly média. Nikdy v životě jsem nebyla šikanovaná - a už vůbec ne na Brownu. Celá ta aféra kolem "Deset bodů pro Nebelvír" se nikdy neodehrála. Mám potřebu říct to, protože obviňování studentů Brownovy univerzity z něčeho tak vážného, ​​jako je šikana, které by navíc zapříčinilo můj odchod z univerzity, je více než nefér.

Prosím, nepokoušejte se spekulovat o tom, co bych mohla udělat v září - nikdo nemá šanci to vědět, protože to ještě nevím ani já sama! Tak jako moji spolužáci na Brownu, se i já pokouším pořešit svůj třetí ročník a to, zda jej strávím nebo nestrávím v zahraničí (což je běžné).

Doufám, že se vám všem líbil nový trailer na Harryho Pottera. Brzy odcházím do Pittsburghu, kde začínám natáčet The Perks of being a Wallflower. Právě jsem se vrátila ze setkání se Stephenem Choboskym (režisér a scénárista), Loganem a Ezrom (další dva hlavní herci) a již nyní vím, že to bude neuvěřitelná zkušenost. Myslím, že mám velké štěstí.

Doufám, že se všichni máte dobře.

Opatrujte se,

s láskou, Emma xx "

Nová fotka od Ryana.

28. dubna 2011 v 21:39 Novinky - Herci

Malý pan herec Ryan Turner, kterého uvidíme v epilogu Relikvií smrti II. jako syna Hermiony a Rona: Huga Weasleyho, zveřejnil na svém twitter účtu novou fotografii.

Na fotografii se Ryan nachází na londýnském nádraží Kings Cross, kde se natáčely skoro všechny díly Harryho Pottera. Stojí před obřím plakátem ke knize My sister lives on the Mantelpiece (Moje sestra žije na římse krbu), na jejímž obale je vyobrazen právě Ryan Turner.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rozhodni o nej kalendáři s Emmou Watson.

28. dubna 2011 v 19:49 Novinky - Emma

Před nedávnem byla zveřejněna informace o možnosti vytvořit kalendář s Emmou Watson. Uplynulo několik dní a nyní je naším úkolem rozhodnout o nejlepším kalendáři s herečkou Emmou Watson.
Na stránce emma-watson.net byly zveřejněny všechny zaslané kalendáře. A vy máte možnost si je prohlédnout tady a potom hlasovat pomocí emailu emmawatson.contest@gmail.com.

Podmínky hlasování:
- můžete hlasovat pouze jedenkrát (nehlasujte z více emailových adres)
- také nemáte žádat své kamarády o hlas (platí pro soutěžící)
- hlasovat můžete pro celkem 5 kalendářů, číslo vašeho nejoblíbenějšího napíšete na první místo, číslo druhého nejoblíbenějšího na druhé místo...číslo pátého nejoblíbenějšího na páté místo
- můžete hlasovat i pouze pro jeden kalendář, maximálně však pro 5
- svůj hlas posílejte na email: emmawatson.contest@gmail.com do neděle 1. května, 00:00 GMT (pro nás to pravděpodobně znamená do neděle 1. 5. do 01:00 hodin ráno)

Pozorně si prohlédněte všechny ukázky a určitě hlasujte :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Stáhněte si trailer + fotky v HD rozlišení

28. dubna 2011 v 13:19 Novinky - Relikvie smrti 2

Finále největšího knižního a filmového fenoménu posledních let se blíží. A trailer tomu odpovídá.

Oficiální trailer pro druhou část Relikvie smrti je tady - a nabízí neuvěřitelnou záplavu epických záběrů, při kterých musí srdce každého fanouška této série zaplesat.

Jak jste s trailerem spokojení vy?


!!! STÁHNĚTE SI TRAILER !!!


A také si prohlédněte sekundu po sekundě zkdokumentované na více než 300 fotkách.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Trailer: Harry Potter a Relikvie Smrti II.

28. dubna 2011 v 1:22 Novinky - Relikvie smrti 2

Nejznámější kouzelnická série se pomalu, ale jistě blíží ke svému finále: rozhodujícímu souboji Chlapce, který přežil a Toho, koho jehož jmenovat, přičemž ve hře je tentokrát osud celého kouzelnického světa. Ačkoli velkolepý filmový zážitek na nás čeká až v červenci, jeho atmosféra se nás může dotknout již dnes prostřednictvím oficiálního traileru pro film Harry Potter a Relikvie Smrti II.

Filmová společnost Warner Bros. pro nás tentokrát připravila téměř dvouminutovou ukázku plnou akce, speciálních efektů a množství nových záběrů na gradujícím hudebním podkladě začínajícím známou ústřední potterovské skladbou Hedwig's theme od Johna Williamse.Fotka z videohry HP a RS II.

28. dubna 2011 v 1:18 Novinky - Relikvie smrti 2

Na oficiální stránce videohry Harry Potter a Relikvie Smrti II. vytvořené na Facebooku byl zveřejněn nový screen, který nás zavede do virtuálního podzemí kouzelnické Gringottových. Ve hře se tedy stejně jako ve filmu můžeme těšit na jízdu ve vozíku, ve kterém sedí Harry, Ron, Hermiona (Bellatrix), Griphook a další skřítek. Namířené to mají k trezoru Lestrangových. Dívejte v HD.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Smršť nových fotek z Relikvií Smrti II.

27. dubna 2011 v 19:09 Novinky - Relikvie smrti 2

V předvečer zveřejnění traileru k filmové události roku, kterou závěrečný díl potterovské série s podtitulem Relikvie Smrti II. pro nás nepochybně je, vám přinášíme přehled desítek nových propagačních fotek, které se objevily na stránce Zazzle. Tvůrci posledního snímku se již v minulosti nechali slyšet, že se do filmu snažili dostat co nejvíc postav, které se mihli v kouzelnické sérii. Následující fotky jsou důkazem comebacku mnoha z nich. V učitelském sboru se kromě nového ředitele Severuse Snapea, Minervy McGonagallové, Filiusi Kratiknota nebo Horace Křiklana objeví i profesorka Prýtová a Sibyla Trealewneyová. Poprvé budeme mít navíc možnost potkat bratra Albuse Brumbála, Aberfotha.

Přehled všech nových propagačních fotek najdete v galerii Hogwartsite.net.


Trailer: Red Riding Hood - Červená karkulka pro náctileté

27. dubna 2011 v 11:40 Novinky - Herci

Američané si odbyli premiéru už více než před měsícem, nás ale blondýnka s červenou kápí navštíví až 30. června. Času na duševní přípravu máme tedy relativně dost a vězte, že pokud vás plakáty s rudou postavičkou a nápisem Beware the Wolf upoutaly a vážně uvažujete o tom, že dáte povyrostlé Karkulce šanci, budete ji nejspíš potřebovat jako sůl.

Nápovědou kvality budiž nejen reakce recenzentů, ale i divácká návštěvnost. Film zatím ve Spojených státech nepřekročil hranici 40 milionů dolarů, ale vzhledem k tomu, že stál jen 42 milionů, se už díky zahraničním tržbám zaplatil, i když ani tam to nevypadá na kdovíjaké sumy. A zatímco u některých snímků výdělky nápovědou kvality nejsou, tady zřejmě diváci vzali v potaz ony nepříznivé recenze, posměšné poznámky a zřejmě i trailer. Sem tam padne názor, že Karkulka vypadá jako náplast na bolest pro "tým Jacob" (navíc ho režírovala Catherine Hardwicke, která má na svědomí první díl Twilight ságy), ale ani to evidentně nezmobilizovalo dost diváků (nebo spíš divaček?) na to, abychom mohli hovořit o výrazném úspěchu podobnému Stmívání.

Ať už se ale pro návštěvu kina rozhodnete s vírou, že to přece nemůže být nic hrozného, když tam hraje Amanda Seyfried a Gary Oldman (Sirius Black), určitě si předtím pusťte trailer. Jednak ať se pak případně nemůžete vymlouvat, že vás nikdo nevaroval, a jednak proto, že opravdu stojí zato. Přinejmenším ta poslední věta.Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 možná nebude uvedena do kin

26. dubna 2011 v 18:39 Novinky - Relikvie smrti 2
Zdroj: topzine.cz

Majitelé kin hrozí, že nebudou ve svých kinosálech promítat poslední díl kouzelnické ságy o Harrym Potterovi. Tedy alespoň ti ve Spojených státech.

Národní sdružení majitelů kin (NATO) hrozí bojkotem promítání nejočekávanějšího filmového počinu letošního léta. Kromě něj jsou v ohrožení ale i další snímky. Toto počínání je reakcí na zveřejnění plánovaných požadavků hlavních filmových studií.

Společnosti Universal, Sony, Warner Bros a Fox totiž ve svých plánech uvedly, že umožní filmům proniknout do našich obýváků prostřednictvím DVD jen pár týdnů po jejich uvedení do kin. Asociaci NATO se ale samozřejmě nelíbí, že tímto krokem by se výrazně snížily tržby amerických kin.
Generální ředitel NATO John Fithian se k celé věci vyjádřil takto:
"Řekněme, že máte víkend, kdy mají premiéru dva velkolepé snímky. Pokud je rozhodování mezi nimi padesát na padesát a vy máte jednoho partnera, který respektuje model vašeho podnikání, a druhého, který ne, promítnete samozřejmě raději film toho prvního, respektujícího partnera."

Finále SONPovídku

26. dubna 2011 v 12:29 SONP
Uběhlo asi třičtvrtě roku a SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ POVÍDKU konečně dospěla do svého konce. Ano, je tu očekávané finále. Zbyly už jen poslední dvě soutěžící, které měly za úkol napsat vlastní povídku s dějem. Podívejte se, jak se jim to povedlo. Hlasujte v anketě a rozhodněte o vítězce!

!!! FINÁLE KONČÍ VE STŘEDU 4. 5. 2010 V 18:00 !!

Nominace pro Daniela a muzikál

26. dubna 2011 v 11:39 Novinky - Dan

Nejen nás napadají v souvislosti s Danielovým účinkováním v muzikálu Jak uspět... jen samé superlativy. Ačkoli oficiálně představení běží poměrně krátce, jeho výkon, jakož i výkon jeho hereckého kolegy Johna Larroquetta, a v podstatě i celého souboru, si už stihli všimnout ti "nejdůležitější "- ti, co rozdávají divadelní ceny.

Drama League dnes oznámila své nominace na 77. ročník Drama League Awards. Muzikál Jak uspět... získal nominaci v kategorii Distinguished Revival of a Musical (Pozoruhodné znovu-uvedení muzikálu), kde mu konkurují jen dva protikandidáti. V mnohem širší kategorii Distinguished Performance (Pozoruhodný herecký výkon; 63 nominovaných) se nacházejí hlavní hvězdy muzikálu Daniel Radcliffe a John Larroquette.

Pattinsonovy slabé Velikonoce

26. dubna 2011 v 11:29 Novinky - Herci

Zklamání přinesla novinka Voda pro slony. Režisér Francis Lawrence v ní vehnal pod cirkusové šapitó Reese Witherspoon, Christopha Waltze a Roberta Pattinsona (Cedric Diggory), diváci se ale nechytli. Sedmnáct milionů za víkend prokázalo, že Pattinson není žádnou velkou hereckou hvězdou, která by zvládla sama utáhnou film - tuhle pověst okolo něj pouze buduje Twilight sága, ale u té by fanynky pištěly a plakaly, i kdyby hrál v hlavní roli Roman Skamene. Pattinson a nejspíš i Taylor Lautner bez Twilight ságy nikoho nezajímají, stejně jako Megan Fox nikoho netankovala, když zrovna nepobíhala mezi Transformery (Daniel Radcliffe na tom bude po konci Pottera nejspíš podobně).


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Perly anglického bulváru

25. dubna 2011 v 13:19 Novinky - J.K.R.

Fakta: J.K. Rowling podala žádost na postavení "zahradního domku" na konci své zahrady.
Názor bulváru: J.K. Rowling si chce v zahradě postavit Hagridovu boudu.
Odůvodnění? Zahradní domek bude mít kuželovou střechu, komín a povede do něj několik schodů. Noviny nezapomněli vypočítat, co všechno se odehrálo v Hagridově boudě a dodat, že Jo snad ve svém zahradním domku přežije klidnější chvíle.

A to není všechno.

Nový film a promo fotky

25. dubna 2011 v 11:39 Novinky - Herci

Oliver Phelps (George Weasley) se může pochlubit novými studiovými fotografiemi, které vznikly pro účely propagace potterovky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Režisér Ross Peacock zveřejnil krátký sestřih filmů, které má rozdělané. Mezi nimi jsou ukázky z celovečerního filmu Ward 3 (Pokoj č.3), ve kterém si svou první malou post-potterovskou roli střihl James Phelps (Fred Weasley). Kromě něj můžeme v ukázkách vidět i Natalii Tenu (Tonksová), momentálně však nemůžeme říci, ve kterém z krátkých filmů účinkuje. Zmiňovaný sestřih si můžete prohlédnout zde.

Ryan Turner pro PI.sk

25. dubna 2011 v 11:09 Novinky - Herci

Před necelým rokem jsme je viděli v mnoha fanouškovských videích a fotografiích z natáčení epilogu na King's Cross, před více než půl rokem jsme se dozvěděli jména některých mladičkých herců z nejmladší generace potterovské rodiny. Na konci září nám PI.sk přineslo exkluzivní rozhovor s Willem Dunn (Jamesem Siriusem) - a dnes, při příležitosti 5. narozenin stránky priori-incantatem.sk, nám přináší další bonbónek.

Ryan Turner má deset let, miluje sport (fotbal, tang soo doo), X Box, Hvězdné války a Harryho Pottera. A za nějakých těch osmdesát dní jej uvidíme v epilogu Relikvií Smrti II. jako Huga Weasleyho, syna Rona a Hermiony. Ryan účinkuje i v reklamních kampaních, jeho tvář je na obálce knihy My Sister Lives on the Mantelpiece (Moje sestra žije na římse krbu) a možná jej budeme moci vidět i na reklamních letácích Tesca.

Rozhovor s ním vznikal poněkud zvláštně, prostřednictvím Twitteru - a během tří dnů. (Prosím berte v úvahu omezenou kapacitu Twitteru a Ryanův věk.)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

20. Epilog (3. část)

24. dubna 2011 v 13:41 Život je boj, ale stojí za to!

AUTOR: CLAIRE (ADMIN)

Hermiona

Shodou náhod jsem rodila ve stejné porodnici, jako Ginny den přede mnou. Takže nás nakonec umístili na stejný pokoj. Na pokoj, kde se dveře netrhly. Stále nás chodil někdo navštěvovat. Paní Weasleyová plakala, když nás obě viděla s našimi malými dětmi a jejími vnuky. Pan Weasley z toho byl také naměkko, i když se snažil tvářit neutrálně. George přišel jako obvykle s veselým úsměvem na rtech. Jen ty naše drahé polovičky se z toho nějak nemohly vzpamatovat. Ron se mnou po porodu zůstal celou noc, ale ráno zmizel a od té doby se neukázal. Jak jsem se brzy dozvěděla od Fleur, konečně si s Harrym uvědomili, co mají oslavovat. A tak se do toho řádně pustili. Neměla jsem mu to za zlé. Věděla jsem, že Harry je pro něj více než nejlepší kamarád a skutečnost, že se oba stali otcové, pro ně hodně znamenala. Takže to museli spolu oslavit.

Ohnivý pohár dnes na Prima Cool.

24. dubna 2011 v 8:59 Novinky - Ohnivý pohár
Zdroj: kfilmu.net

Dnes ve 20:00 odvysílá TV Prima Cool film Harry Potter a Ohnivý pohár.

"Harryho Pottera čekají těžké časy."

Pronásledován nočními můrami, díky nimž ho jizva bolí hůř než obvykle, Harry (DANIEL RADCLIFFE) s povděkem uniká znepokojivým snům a s kamarády Ronem (RUPERT GRINT) a Hermionou (EMMA WATSON) navštíví mistrovství světa ve famfrpálu. Oblohu nad tábořištěm famfrpálových fanoušků však rozzáří zlověstný úkaz - Znamení zla, podpis černokněžníka lorda Voldemorta. Vyčarovali je jeho přívrženci, Smrtijedi, kteří se na veřejnosti neodvažují ukázat už od Voldemortova (RALPH FIENNES) zmizení před třinácti lety - oné noci, kdy zavraždil Harryho rodiče.


Harry touží po návratu do bezpečných zdí školy čar a kouzel v Bradavicích, kde ho může ochránit profesor Brumbál (MICHAEL GAMBON). Letos bude ale všechno trochu jinak. Brumbál oznamuje, že Bradavice budou pořádat Turnaj tří kouzelníků, jednu z nejpozoruhodnějších a nejriskantnějších čarovných soutěží kouzelnického světa. Z každé ze tří největších a nejprestižnějších kouzelnických škol bude vybráno po jednom šampiónovi, který bude plnit řadu životu nebezpečných úkolů a snažit se získat nesmírně ceněný Pohár tří kouzelníků. Studenti Bradavic užasle sledují, jak do Velké síně přicházejí elegantní dívky z akademie v Krásnohůlkách a zasmušilí chlapci ze školy v Kruvalu, a bez dechu čekají na výběr svých šampiónů. Pracovník ministerstva kouzel Barty Skrk (ROGER LLOYD PACK) a profesor Brumbál předsedají svícemi ozářenému ceremoniálu plnému napjatého očekávání a kouzelný Ohnivý pohár vybírá do soutěže po jednom studentovi z každé školy. Mezi sprškami jisker a plamennými jazyky pohár jmenuje kruvalskou famfrpálovou superstar Victora Kruma (STANISLAV IANEVSKI), po něm krasavici z Krásnohůlek Fleur Delacourovou (CLÉMENCE PÓESY) a konečně bradavického všeobecně oblíbeného primuse Cedrika Diggoryho (ROBERT PATTISON). Pak ale zcela nevysvětlitelně vychrlí ještě jedno poslední jméno: Harry Potter. Teprve čtrnáctiletému Harrymu scházejí tři roky, aby se mohl do náročné soutěže přihlásit. Tvrdí, že svoje jméno do poháru nevložil a že soutěžit ani nechce.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A vítězem se stává...

23. dubna 2011 v 10:39 Soutěže
A vítězem se stává...

Uplynulo několik měsíců a moje malá soutěž o nejlepší skladbu z posledních třech potterovek je u konce. Z původních 14 skladeb nakonec zůstaly dvě finálové skladby. A to konkrétně Snape to Malfoy Manor od Alexandra Desplata a Fireworks od Nicolase Hoopera.

A možná většina z vás tuší, že titul nejlepší skladba získává jak jinak než Fireworks.

FINÁLE SONHerec z HP

23. dubna 2011 v 9:05 Soutěže
FINÁLE Soutěžě O Nejlepšího Herce z Harryho Pottera

Do finále nepostoupila:
Emmawatson s Tomem Feltonem
Děkuji za účast. Po skončení finále budeš mít na těchto stránkách 3 dny reklamu.

!!! FINÁLE KONČÍ V NEDĚLI 1. KVĚTNA 2011 V 18:00 !!!

Daniel zpívá a tančí živě.

22. dubna 2011 v 23:00 Novinky - Dan

Všichni víme, že Daniel v současnosti kouzlí na newyorské Broadwayi v muzikálu Jak uspět... Zatímco doposud jsme mohli vidět v podstatě jen krátké ukázky z několika hudebně-tanečních čísel, dnes máme příležitost prohlédnout si zcela jednu z nejslavnějších písní muzikálu (nezapomínejme, že je na scéně již 50 let) - The Brotherhood of Men (Bratrstvo mužů).

Dan a jeho "spolupracovníci" ze společnosti World Wide wicket ji živě předvedli včera ráno místního času na ulici před budovou televize NBC v rámci ranního magazínu The Today Show.
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013