Únor 2011

Tohle video si zamilujete...

28. února 2011 v 16:59 Novinky - Relikvie smrti 1
Zdroj: youtube.com

Včera, 27. února 2011, se v Los Angeles konalo prestižní předávání 83. ročníku cen Oscar.


DVD také s Dobbym

28. února 2011 v 14:39 Novinky - Postavy

Datum vydání DVD první části Relikvií Smrti se nám pomaličku blíží. Již 11. dubna vychází ve Velké Británii, 15. dubna v Americe, u nás je datum vydání však stále sporné. Co však můžeme potvrdit je fakt, že již 15. dubna se do obchodů dostane zvláštní vydání DVD, spolu s figurkou oddaného a laskavého skřítka Dobbyho. Tato edice obsahuje zcela běžné DVD s filmem a bonusy, navíc zde však máte přibalenou i figurku domácího skřítka.

Nové foto z kolekce.

28. února 2011 v 14:29 Novinky - Emma

Časopis People Tree uveřejnil další fotografie ze své nové kolekce na jaro/léto 2011. Tváří bude, jak jsme vás již dříve informovali, herečka Emma Watson, která se své role modelky zhostila opravdu dokonale. Jak jinak, má už přece za sebou nejednu takovou zkušenost.

Nepřející Oscar

28. února 2011 v 13:49 Novinky - Relikvie smrti 1

Včerejší předávání Oscarů nebylo příznivé pro nominace, které si zasloužil zatím poslední film z řady potterovek - Relikvie Smrti I. V pořadí již 83. ročník se konal včera večer v Los Angeles.
Relikvie Smrti I. porazily filmové trháky loňského roku a tak sošku nedostaly díky filmům Počátek (Inception) a Alence v říši divů. Počátek Potterovku porazil v kategorii vizuálních efektů a Alenka zase ve výtvarné tvorbě.

Oscar 2010 - výsledky!

28. února 2011 v 5:47 Novinky - Ostatní
Zdroj: kfilmu.net

Oscarová noc je tady a my vám servírujeme letošní držitele cen akademie pěkně za čerstva!

OSCAŘI jsou TADY! Sledujte je ŽIVĚ!

27. února 2011 v 19:39 Novinky - Ostatní
Zdroj: tn.cz

V neděli budou v Los Angeles již po třiaosmdesáté udělovány nejprestižnější filmové ceny na světě - Oscaři. Přinášíme několik základních faktů o letošních Cenách Akademie filmového umění a věd za zásluhy, jak zní oficiální název ocenění.

ŽIVĚ SLEDUJTE ZDE!

Vše nejlepší, Timothy!

27. února 2011 v 19:09 Novinky - Herci

S 54. narozeniny dnes slaví herec Timothy Spall, filmový představitel největšího zrádce celé potterovské série, Petra Pettigrewa.

Všechno nejlepší, Rohane!

27. února 2011 v 9:49 Novinky - Herci

Všera oslavoval své narozeniny jeden z nejmladších členů štábu filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Rohan Gotobed (na fotografii s Danielem Radcliffem), který ztvární mladého Siriuse Blacka. Předpokládá se, že Rohana budeme moci vidět ve scéně z vlaku na cestě do Bradavic před začátkem prvního ročníku, kde měl společné kupé s Jamesem, Lily a Severusem. Kromě něj budou rodinu Gotobedů v novém filmu zastupovat i jeho dvě sestry, které si zahrají prvačky.

Muse v podání Willa.

26. února 2011 v 22:59 Novinky - Herci
Zdroj: twitter.com

Pokud pravidelně navštěvujete twitter tak už určitě víte, že mladý herec Will Dunn (James Sirius Potter) má několik dní novou kytaru. Podle jeho reakcí je z ní opravdu velmi nadšený.

Jason ve Spojených státech

26. února 2011 v 22:49 Novinky - Herci

Zdá se, že další Potter herec má novou roli. Tentokrát je to Jason Isaacs, nám známý jako Lucius Malfoy. Na začátku tohoto týdne americký server The Hollywood Reporter uvedl, že Jason se objeví v hlavní roli pilotního dílu nového amerického televizního programu REM. Seriál je o detektivovi, který se zotavuje po automobilové nehodě a zjistí, že je uvnitř dvou různých realit - současného i paralelního světa.

Matthew Lewis o přidané bojové scéně.

26. února 2011 v 14:19 Novinky - Herci

V novém interview se nám Matthew Lewis, nám však více známý jako Neville Longbottom, svěřil o svém vystupování v divadelní hře Verdict, kde vypráví hlavně o tom, jaké je to zaměnit filmovou scénu za divadelní pódium.

From the Rough

25. února 2011 v 23:33 Novinky - Herci

Tom Felton jako mladý Golfer Edward zazáří v novém připravovaném sportovním dramatu From the Rough. Jeho oficiální stránka byla nedávno aktualizována a díky tomu vám přinášíme několik nových fotografií tohoto potterherce spolu s hereckými kolegy P. Hensonem a LeToyou Luckettem (které představuje na filmovém plátně Tomův objekt zájmu). V pokračování vám přinášíme i synopsi tohoto filmu, jehož premiéra je naplánována na na druhou polovinu roku 2011.

Všechno nejlepší, James & Oliver!

25. února 2011 v 20:30 Novinky - Herci

Dnes, v pátek 25. února bude v Birminghamu velmi vesele, protože James a Oliver Phelps se vrátili z výletu do Kalifornie a mimochodem oslavují svých společných 50 let! :)


Relikvie Smrti I. nominované na ceny Saturn.

25. února 2011 v 9:29 Novinky - Relikvie smrti 1

Akademie za nejlepší Science-fiction, fantasy a horor film zveřejnila nominace na 37. ročník ceny Saturn, které se předávají filmům a televizním seriálům ve zmíněných kategorií.

19. Navěky

24. února 2011 v 15:03 Život je boj, ale stojí za to!

AUTOR: CLAIRE (admin)

Ron

"Lenko, vrať se, Lenko." Tohle ne, takhle jsem to nechtěl. Zkoušel jsem ještě chvíli volat její jméno, ale ona už byla nenávratně pryč. Naprosto zmatený, překvapený a šokovaný jsem se posadil na studenou zem nemocniční chodby. Hlavu jsem složil do svých dlaní a pokoušel jsem se trochu racionálně uvažovat. Před očima jsem však viděl jen zmatené obrazy.
"Lenka… Hermiona… Lenka… Hermiona… svatba… životní… láska… Hermiona… dítě… James… Harry… Hermio - určitě mě musí hledat!" Vyskočil jsem na nohy a rozběhl jsem se zpátky. Jenže ta chodba byla prázdná. Co teď jsem měl dělat? Lenka byla pryč, Harryho a Hermionu jsem také nikde neviděl. Nevěděl jsem kam jít, nevěděl jsem co dál, tak jsem se posadil na nejbližší lavičku a čekal.

Nové fotky z filmu a divadla.

24. února 2011 v 12:39 Novinky - Dan

Po módních fotografiích Emmy a Bonnie o novinku níže zde máme i několik záběrů Daniela z příprav jeho aktuálních projektů.

Londýnský týden módy.

24. února 2011 v 12:09 Novinky - Ostatní

18. - 23. února žil Londýn módou, protože se tam konal London Fashion Week (Londýnský týden módy).

Létající orel Rupert.

23. února 2011 v 19:39 Novinky - Rupert

Vedle nových filmů svých kolegů se nedal zahanbit ani Rupert Grint, který včera poskytl krátké interview o své nové toli Létajícího orla Eddieho Edwardse. Film vypráví příběh tohoto legendárního a zatím jediného britského skokana na lyžích, který se zúčastnil zimních olympijských her v Calgary v roce 1988 a skončil poslední. A právě to zajistilo Eddiemu celosvětovou slávu.

Vše nejlepší Kelly!

23. února 2011 v 14:36 Novinky - Herci
Zdroj: osobnosti.cz

Dnes slaví Kelly MacDonald!

Obaly a bonusy sběratelských edici HP5-6.

23. února 2011 v 13:47 Novinky - Princ dvojí krve

Předevčírem jsme vás poprvé informovali o záměru vydat ve Spojených státech sběratelské DVD a BD edice k potterovkám s podtitulem Fénixův řád a Princ dvojí krve 14. června tohoto roku. Společnost Warner Home Video dnes oficiálně tento záměr potvrdila. Navíc poskytla náhledy na obě rozšířené edice ve vysokém rozlišení (HP5 - trio letící Londýnem, HP6 - modifikované původní pozadí: Londýn nahrazen Bradavicemi) , jakož i první naznačování jejich obsahu.

Nové fotky od Willa.

22. února 2011 v 22:29 Novinky - Herci

Herec Will Dunn, který se nám v Relikviích smrti představí jako nejstarší syn Harryho a Ginny Potterových, opět potěšil nás fanoušky a zveřejnil další fotky na svém účtu na twitteru.

Všechno nejlepší, Julie!

22. února 2011 v 16:49 Novinky - Herci

A máme tady dalšího oslavence z řad Potter herců! Dnes je to šarmantní dáma, která nás okouzlila i jako postava, kterou v sérii ztvárňovala. Dynamickou, pečlivou, odvážnou a laskavou paní Weasleyovou, matku sedmi dětí, si zahrála herečka Julie Walters. Dnes slaví přesně 61 let!

Evanna a Ciarán na premiéře The Rite.

22. února 2011 v 14:39 Novinky - Herci

V neděli večer se představitelka Lenky Láskorádová, herečka Evanna Lynch spolu s Ciaránem Hindsem, který ztvárnil Aberfortha Brumbála, zúčastnili premiéry nového filmu The Rite. V tomto dramatu si zahrál i zmiňovaný Ciarán, který se v tomto filmu objevil po boku známých hvězd jako je například Anthony Hopkins.

Nová fotka dětí z epilogu.

21. února 2011 v 17:29 Novinky - Herci

Malý herec Will Dunn zveřejnil na svém twitter účtu novou fotografii. Na této fotografii se nachází děti z epilogu, i když se nejedná o žádnou scénu z Relikvií smrti II.
DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013