Leden 2011

Fotka Bellatrix k Relikviím Smrti I.

31. ledna 2011 v 22:04 Novinky - Postavy

Portfolio propagačních studiových fotek postav k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. se každý den rozšiřuje o pár nových kusů. Těm dnešním rozhodně dominuje netradiční fotka rozhodně netradiční Bellatrix Lestrange v nezapomenutelném ztvárnění Helenou Bonham Carter. Dvě další jsou opět po krátké době věnované Hermiony Granger. Tentokrát v nevinné póze v slavnostních šatech ze svatby Billa a Fleur a v útočné póze s hůlkou v ruce. A nechybí ani Ron Weasley.

Smutné video znázorňující sérii.

31. ledna 2011 v 19:10 Novinky - Ostatní

Stránka Incantatem.com.br zveřejnila na svém twitter účtu video znázorňující průřez celou sérií o kouzelníkovi jménem Harry Potter.

Harry Potter herci a jejich obrázky.

31. ledna 2011 v 12:59 Novinky - Herci

Několik herců z filmů o Harrym Potterovi přispělo ručně namalovanými obrázky pro National Doodle Day 2011, jehož výtěžek poputuje na charitu soustřeďující se na výzkum epilepsie. 
Obrázky na aukci darovali herci David Bradley (Argus Filch) s náčrtem Filche a paní Norrisové, Jessie Cave (Lavender Brown), Michael Gambon (Albus Brumbál), Natalia Tena (Nymphadora Tonks), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Sean Biggerstaff (Oliver wood) a Zoe Wanamaker (madam Hooch) a také skladatel John Williams
(HP 1-3) s notovým zápisem hlavní melodie z filmu Hvězdné války.

Ocenění na Screen Actors Guild Awards.

31. ledna 2011 v 12:49 Novinky - Herci

Po nominaci několika HP herců na 17. ročník Screen Actors Guild awards přibližně před měsícem, jsme se dočkali výsledků. Helena Bonham Carter a herecké obsazení filmu Králova řeč (které zahrnuje i Michaela Gambon a Timothyho spala, kteří se ale neúčastnili) vyhráli nejvyšší ocenění- Nejlepší hromadný výkon herců ve filmu.

Nový photoshoot Bonnie.

30. ledna 2011 v 17:48 Novinky - Herci

Stránka incantatem.com.br zveřejnila na svém twitter účtu fotky z nového photoshootu herečky Bonnie Wright, Ginny Weasley.

Tvorba proměny sedmi Potterů.

30. ledna 2011 v 16:59 Novinky - Relikvie smrti 1

Jednou z největších výzev pro tvůrce speciálních efektů ve filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. byla přeměna Freda, Georga, Mundunguse, Fleur, Rona a Hermiony na Harryho ve scéně více známé pod názvem Sedm Potterů. O tom, že proces výroby této scény byl technicky obzvláště složitý, poměrně často vzpomínal v rozhovorech i Daniel Radcliffe, filmový představitel Harryho Pottera. Jaké to bylo náročné jsme se však dosud neměli možnost vizuálně přesvědčit, vždyť koneckonců ve filmu jsme spatřili přeměňování trvající několik sekund. Pro lepší představu vám dnes přinášíme několik pracovních fotomateriálů z tvorby této scény.

Emmina kolekce jaro/léto 2011.

30. ledna 2011 v 11:19 Novinky - Emma

People Tree zveřejnilo první fotografii Emmy Watson, která bude součástí módního katalogu pro kolekci jaro/léto tohoto roku.

Všechno nejlepší, Lily!

30. ledna 2011 v 11:09 Novinky - Postavy

V dnešní den, právě 30. ledna 2011 by se dožila svých narozenin žena, která ještě těsně před smrtí ukázala světu svou lásku a odporovala tím nejmocnějším temným silám, které nakonec i svou vůlí přemohla. Milující matka svého syna i manželka zastánce dobra.

Helena na Directors Guild of America Awards.

30. ledna 2011 v 10:09 Novinky - Herci

Herečka Helena Bonham Carter, Bellatrix Lestrange, se v sobotu účastnila 63. ročníku udělování cen Directors Guild of America Awards.

Nová fotka Toma pro Six String Productions.

29. ledna 2011 v 20:09 Novinky - Herci

Six String Productions zveřejnilo na své facebookové stránce novou fotku Toma Feltona, představitele Draca Malfoye.

FINÁLE SONCelebritu

29. ledna 2011 v 15:29 Soutěže
A je tady FINÁLE SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ CELEBRITU.

Do finále bohužel nepostupují:

7. Sasha-Sul10. //gLaM*PriNcesS//

Temný rytíř s Gary Oldmanem.

29. ledna 2011 v 15:09 Novinky - Herci

Po dlouhém čase tu opět máme pro vás jeden skvělý televizní tip. Dnes večer odvysílá televize Markíza kinohit Temný rytíř z produkce potterovským fanouškům určitě známé společnosti Warner Bros. Ve filmu zazářil i herec Gary Oldman, který po své filmové smrti v roli Siriuse Blacka tentokrát ztvárnil poručíka Jima Gordona. A kdo to ten Temný rytíř vlastně je?

Rozhodni o DVD / BD obalu pro HP7 I.

29. ledna 2011 v 14:38 Novinky - Relikvie smrti 1

Britská pobočka americké filmové společnosti Warner Bros včera na sociální síti Facebook spustila exkluzivní anketu, v níž mají fanoušci možnost vybrat obal pro Blu-ray a Triple play (= kolekce DVD, BD a digitální kopie filmu) Harry Potter a Relikvie Smrti I. Rozhodnout o britském obalu můžeš do půlnoci 30. ledna i Ty, stačí být registrován na FB. Motiv obou verzi je stejný - trio na útěku, liší se však mírně odlišným grafickým zpracováním (možnost 1 - 2 ). Aktuálně vede druhá možnost, která je kopií oficiálního hlavního plakátu sedmého filmu.

Konečně se můžu zbavit rezavých vlasů.

28. ledna 2011 v 17:59 Novinky - Rupert

Deset let nesměl herec Rupert Grint sáhnout na svou hlavu a musel mít pořád stejný střih a stejnou barvu vlasů. Představitel Rona Weasleyho z filmů o Harrym Potterovi byl jasně rozpoznatelný po celou dobu natáčení snímků. Dvaadvacetiletý Brit teď ale tvrdí, že jednou z výhod konce ságy o Potterovi je to, že se rusé hřívy může zbavit.

17. Hermionin příběh

26. ledna 2011 v 16:50 Život je boj, ale stojí za to!

AUTOR: CLAIRE (ADMIN)

Hermiona

"Já - já - jsem, já nevím… Popravdě je toho tolik, co ti chci říct, že ani nevím, kde začít. Za ty poslední čtyři roky se událo tolik věcí, snad více než za celý život. Musela jsem se rozhodnout. A bylo to to nejtěžší rozhodnutí v mém životě, bolestivé, ničící, spalující, zabíjející. Dobře. Je čas na pravdu. Začalo to s Claire. I když to s ní nemělo nic společného.

První fotka tria z Relikvií Smrti II. a jiné.

26. ledna 2011 v 15:49 Novinky - Relikvie smrti 2

Portál Oclumencia během noci zveřejnil jednu z prvních oficiálních fotek z filmu
Harry Potter a Relikvie Smrti II. Podle dostupných informací by mohlo jít o ukrytí Harryho, Hermiony a Rona před Smrtijedy během příjezdu do Prasinek nebo následný útok mozkomorů.

Nová fotka Toma.

26. ledna 2011 v 14:19 Novinky - Herci

@SixStringProd zveřejnilo na svém twitter účtu fotku Toma Feltona (Draco Malfoy).

Matthew zveřejnil fotku.

26. ledna 2011 v 12:59 Novinky - Herci

Herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) zveřejnil na svém twitter účtu novou fotku. 

Rupert předával cenu.

26. ledna 2011 v 12:18 Novinky - Rupert

V úterý, 25. ledna 2011, se Rupert Grint společně s britskou uměleckou smetánkou zúčastnil v londýnském hotelu Dorchestri na předávání cen za umění s poněkud komplikovaným názvem - South Bank Sky Arts Awards (volně přeloženo jako Umělecké ceny z jižního břehu sponzorovány televizí Sky).

"Kdybych byl čarodějem ..."

25. ledna 2011 v 18:39 Novinky - Dan

V novém publikovaném rozhovoru Daniel Radcliffe odpověděl na převážně zvláštní otázky o tom, jaké by to bylo, kdyby měl magickou moc. No to, že je otázka zvláštní neznamená, že zvláštní musí být i odpověď. Dan odpověděl naopak velmi zajímavě. Vždyť posuďte sami.

Dvě nominace na Oscara.

25. ledna 2011 v 16:59 Novinky - Relikvie smrti 1

Jsou známé nominace na Cenu Akademie, lidově známé jako Oscary. Film Harry Potter a Relikvie Smrti I. získal dvě nominace - za výpravu (Stuart Craig a Stephenie McMillan) a vizuální efekty (Tim Burke, John Richardson, Christian Manz a Nicolas Aithadi).

Bonnie vypráví.

25. ledna 2011 v 16:19 Novinky - Herci

Filmová představitelka Ginny Weasleyové, herečka Bonnie Wright
nedávno poskytla rozhovor pro Pop Star Argentina. Zmínila v něm i některé scény z blížícího se pokračování filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, například romantické momenty mezi Harrym a Ginny nebo také boj se smrtijedkou Bellatrix Lestrangeovou v závěrečné Bitvě o Bradavice.DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU.

Kopíruj pouze se zdrojem nebo s ikonou blogu.
pro-mudly.blog od 19.10.2010 do 16.12.2013